Ana sayfa Haber Samsung Family Hub uçuk fiyatlı akıllı buzdolabı Hindistan’da satışa sunuldu

Samsung Family Hub uçuk fiyatlı akıllı buzdolabı Hindistan’da satışa sunuldu

Ön sipariş verenlere Galaxy S9 hediye ediliyor.

0

Samsung’un Hindistan kolu tarafından yapılan basın açıklamasına göre firmanın yeni akıllı buzdolabı Family Hub satışa sunuldu. Buzdolabı sahip olduğu devasa ekran ve akıllı ev ürünleriyle bağlantısı sayesinde mutfaklara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

İlgili Haber: Nesnelerin İnterneti evleri geleceğe taşıyor

Kesinlikle bir buzdolaptan daha fazlası… Bkz. 20.000₺

2018 CES etkinliğinde en iyi inovasyon ödülünü de alan buzdolabı 21,5 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip. Bu ekranı çalıştıran sistem Bixby sesli kontrolleri de destekliyor ve kullanıcıların bir buzdolabında şimdiye kadar yaptığı her şeyden daha fazlasını yapabiliyor.

Buzdolabının özelliklerine kısaca şöyle bakabiliriz:

  • Alışveriş listesi hazırlama ve sipariş verme özelliği ile markete gitmeden de düzenli olarak ihtiyaçlarınızı buzdolabının üzerinden tek tuşla tamamlayabilirsiniz.
  • İnternetten tariflere bakma özelliği sayesinde beslenme alışkanlıklarınızı daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
  • Evinizdeki akıllı cihazları kontrol etme özelliği ile evin kalbi mutfaktan her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Samsung’un yeni akıllı buzdolabı, her ne kadar fonksiyonellik sunuyor olsa da ilk bakışta çok küçük bir kitlenin kullanımında olacak gibi. Bunu şundan yola çıkarak söylüyoruz; INR 280.000’lik fiyatla satışa sunulan buzdolabı, (ön siparişe özel) yanında hediye bir Galaxy S9 getiriyor. Hint Rupisi’ni Türk Lirası’na çevirdiğimizde buzdolabının anlık değerinin yaklaşık 20 bin lira olduğunu görüyoruz. Buzdolabına bu hacimde para harcayabilecek birisi şüphesiz kompakt bir bilgisayarı mutfağında bulundurarak tüm bu işleri ve fazlasını kolaylıkla yapıyordur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here