Ana sayfa Mobil Samsung”dan yeni yılda 2 yeni telefon

Samsung”dan yeni yılda 2 yeni telefon

0

S5510 ve S5503 şaşırtıcı yeteneklere sahip

Samsung S5510 ince hatları ve pürüzsüz dokusu sayesinde kullanıcısına büyük keyif verirken kapağın ön yüzünü parlak rengiyle aydınlatan gizli PMOLED ekran da tasarımını benzersiz kılıyor. Gelen aramaları, cevapsız çağrıları, gelen mesaj sayısı ve saat gibi bilgileri gösteren bu ekranla S5510, kullanıcılara en keyifli 3G deneyimlerinden birini sunuyor.

Samsung S5510 ile Samsung Communities sayesinde Facebook, Flickr MySpace,  Picasa, Friensdster gibi sitelere kolayca dilediğiniz içeriği yüklenebiliyor. Sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceğiniz DNSe donanımlı müzik çaları ve eğlenceli anları yakalayabileceğiniz 3.2 megapiksel kamerasıyla dikkat çeken Samsung S5510 oldukça pratik bir yapıya sahip. 419 TL’den satışa sunulacak olan ürünün özellikleri ise şöyle:

 

 

 

Samsung S5503″te her detay mobil deneyimi daha konforlu kılmak için düşünülmüş. örneğin, kameraya hızlı ve anında erişim için telefonun yan yüzünde yer alan tuş sayesinde karşınıza fotoğraflamak istediğiniz bir görüntü çıktığından zaman kaybetmiyorsunuz. Samsung S5503″ün 3.2 Megapiksel kamerası ile her zaman, her yerde yüksek kalitede fotoğraflar çekmek mümkün. S5503 fotoğraflık anları yakalamada yalnızca hızlı olmakla kalmıyor aynı zamanda fotoğrafı, çekilen kişi güldüğü anda çeken Gülücük Yakala! fonksiyonu gibi gelişmiş fonksiyonları ile de fotoğraf çekimini kusursuz kılıyor. 
Telefonun bekleme ekranında ayrıca Facebook, MySpace, flickr, Picassa, Photobucket ve Friendster gibi sosyal arkadaşlık ve paylaşım sitelerine kolay bağlantı sunan Samsung Communities”in kısayol tuşu yer alıyor.
 
 
Samsung S5503 birçok farklı formatta müzik dosyasını çalabilmenize olanak tanırken DNSe ile bu ufacık müzik çalardan çok yüksek kalitede ses alınmasını sağlıyor. Arşivinizdeki şarkıların dışında bir müzik dinlemek istediğinizde ise S5503″ün RDS destekli FM Radyosu sayesinde favori radyo istasyonunuzu dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca Samsung S5503 ile sevdiğiniz bir şarkının ismini veya sanatçısını anımsamadığınızda tek yapmanız gereken şarkının birkaç saniyesini telefonunuza kaydetmek ve tanımlanması için sunucuya göndermek. Müziği Bul servisi sayesinde hem şarkının ve sanatçının adını öğrenebilir hem de isterseniz şarkıyı satın alarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. 399 Tl’den satışa çıkacak S5503’ün diğer özellikleri ise şöyle

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here