Ana sayfa Mobil Samsung”dan yeni Omnia ailesi

Samsung”dan yeni Omnia ailesi

0

İş ve eğlence dünyanız için yeni nesil, tam dokunmatik akıllı telefonlar

  Dünyanın lider cep telefonu üreticileriden Samsung, CommunicAsia 2009 fuarında en yeni akıllı telefonlarını tanıttı. Yeni seri, Omnia II (I8000), OmniaPRO serisi (OmniaPRO B7610, OmniaPRO B7320)  ve OmniaLITE (B7300) modellerinden oluşuyor. En yeni ve en güçlü teknolojiler ile tasarlanan telefonlar, Samsung”un akıllı telefon pazarındaki liderliğini güçlendirecek.

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonlara sahip yeni Omnia serisi ile Samsung, eğlence, iş ya da daha temel ihtiyaçları olan farklı kullanıcı segmentlerine yönelik ayrı modeller sunuyor.
 

I8000 Omnia II, Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile gelişmiş multimedia deneyimi isteyen kullanıcılara hitap ediyor.
İş ve günlük hayat için iki ayrı modu olan B7610 OmniaPRO, iki mod için de farklı özellik ve fonksiyonlar sunuyor. Telefon aynı zamanda dokunmatik ve QWERTY formu ile tasarım ve kullanım kolaylığında da farklılığını ortaya koyuyor.

Kompakt bir tasarıma ve ergonomik QWERTY tuş takımına sahip B7320 OmniaPRO, kurumsal e-mail desteği ile adeta taşınabilir bir mesaj merkezi gibi. 3 megapiksel kamera, RDS özellikli FM Radyo ve Wi-Fi ile kullanıcılar, bulundukları her yerde eğlenceye ulaşabiliyorlar.
B7300 OmniaLITE ise pratik bir akıllı telefon arayüzü ile birlikte multimedya, internet ve iş uygulamaları için tam destek isteyen kullanıcılara yönelik geliştirildi.
Yeni Omnia ailesi Ağustos ayında piyasaya sunulacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here