Ana sayfa Donanım Samsung”dan yeni mini dizüstü: N310

Samsung”dan yeni mini dizüstü: N310

0

Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Naoto Fukasawa tarafından tasarlanan Samsung N310, zarif ve sofistike çizgileri ve performansı ile dikkat çekiyor.

Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Naoto Fukasawa tarafından tasarlanan Samsung N310, zarif ve sofistike çizgileri ve performansı ile dikkat çekiyor. Hafif ve minimalist Samsung N310, çizilmeye karşı dayanıklı ekranı, çakıl taşı tasarımlı klavyesi ve fonksiyonelliği ile kullanıcılara sınırsız özgürlük sunuyor. Yenilikçi stil ve teknolojiyi birleştiren Samsung N310 mini dizüstü bilgisayar, ergonomik tasarımı ve dayanıklı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. LED teknolojisinin kullanılması N310’un ekranının daha ince ve daha parlak olması, ve geleneksel LCD ekranlarına oranla daha az enerji tüketmesini  sağlıyor; böylece N310 daha uzun batarya ömrü ve daha fazla özgürlük sunuyor.  
Samsung N310, 4 hücreli, 5 saat ömürlü bataryası ya da 6 hücreli 11 saat ömürlü bataryası ile hareket özgürlüğünüzü en üst düzeye taşıyor.1.23 kg ağırlığı ile (4 hücreli batarya ile) sınıfının en hafif bilgisayarlarından biri olan Samsung N310, çantanızda  da  kolayca taşınabiliyor. Samsung N310, üç farklı kart tipini okuyabilen kart yuvası, 3 USB girişi ve Bluetooth 2.0 teknolojisi ile fotoğraf makinesinden ya da ses kayıt cihazından verilerinizi hızlı bir şekilde alabilmenize olanak sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here