Ana sayfa Donanım Samsung”dan yeni Led HDTV serisi

Samsung”dan yeni Led HDTV serisi

0
Yeni nesil Samsung LED HDTV”ler, sarmal, gerçeklik hissini yüzde yüze yakın yaşatan derinlik, 3D, bağlanabilirlik gibi özellikleri ve kalıpları yıkan tasarımı ile öne çıkıyor.
Samsung Electronics, türünün ilk örneği olan entegre 3D işlemcili, internet bağlantısı ile interaktif deneyimler sunan ve tarzı ile hemen hemen her salona uyacak bir dizi son moda tasarım özelliği bulunan ödüllü LED TV serisinin yeni neslini tanıttı. Bu senenin amiral gemisi olan ve 2010 CES En İyi İnovasyon ödülü”nü kazanan LED 9000 Serisi, dünyanın en ince LED TV”si olma özelliğini taşıyor. Samsung bu seri ile bugüne kadar satışa sunduğu en geniş özelliklere sahip LED TV serisini pazara sunmuş oluyor. Bu seri, giriş seviyesinden en yüksek performanslı modellere kadar full HDTV olma özelliğini taşıyan, farklı ekran boyut seçeneklerine sahip HD ürünlerden oluşuyor. Samsung”un en son HDTV modelleri 7-10 Ocak 2010 tarihleri arasında Las Vegas Fuar ve Kongre Merkezi”nde gerçekleşecek olan Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2010″da Samsung”un ürünlerinin sergilendiği 11026 numaralı standda ziyaretçilerle buluşuyor.

Altı ürün serisi ve 19 inçten 65 inçe kadar farklı ekran boyutu seçenekleri ile bu yeni seri sektörün bugüne kadar pazara sunulan en büyük ve kapsamlı LED TV serisi olma özelliğini taşıyor. ödüllü 9000 Serisi”nden, İnovasyon Onur ödülü”ne layık görülen 7000 ve 6500 Serileri”ne kadar tüketiciler kişisel eğlence anlayışlarına, tercihlerine ve yaşam tarzlarına uyacak sınırsız model seçeneğine sahip oluyor. Amiral gemisi olan 9000 Serisi Samsung”un bugüne kadar satışa sunduğu en etkileyici HDTV olma özelliğini taşıyor. Mükemmel incelikteki LED TV”yi üst sınıf dokunmatik ekranlı uzaktan kumanda ve entegre 3D teknolojisi tamamlıyor. Tüm bu özellikler görüntü kalitesi ve bağlantı özelliklerinde ağzı açıkta bırakan yeni standartlar belirliyor. Dünyanın en ince, tam entegre LED TV”si olan 9000 Serisi, derinlik konusundaki rekabete son noktayı koymak ve çıtayı inovatif özellikleri ile daha da yukarı taşımak için tasarlandı.
 

 

 

Entegre 3D İşlemci

2010″un LED TV Serileri olan 7000, 8000 ve 9000 serilerinin tümünde, tam ve yarı HD çözünürlük formatlarının yanısıra Blu-Ray Disk Birliği”nden onaylı “Blu-ray 3D” standartı gibi birçok 3D standardına uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olan Samsung”un kendi geliştirdiği entegre 3D işlemci ve verici yer alıyor. Ayrıca, Samsung”un 3D sistemi, daha inandırıcı ve sarmal bir televizyon deneyimi sunmak için tüm renk yelpazesini kullanan görüntüler sunuyor.

Samsung, bu yeni LED TV serisinin yanısıra 3D Blu-ray oynatıcısı ile (BD-C6900) tüketicilere evlerinde 3D sinema keyfini yaşamaları için komple bir çözüm sunuyor. Normal televizyon izleme deneyimlerine üçüncü bir boyut katmak isteyenler için Samsung 3D işlemcisinin içine otomatik-dönüştürme teknolojisini de kattı. Sektörde bir ilk olan bu teknoloji, PC”ye gerek kalmadan, 2D içerikleri gerçek zamanlı olarak 3D”ye dönüştürme özelliği taşıyor. Tüketiciler izledikleri canlı futbol maçına belirli bir seviyede derinlik ve netlik katarak maçı sanki içindeymiş gibi seyredebiliyorlar.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here