Ana sayfa Donanım Samsung”dan yeni dizüstü

Samsung”dan yeni dizüstü

0

Samsung R540 dizüstü bilgisayar ihtiyacınız olan tüm teknoloji ve stili sunuyor

Tüketici elektroniğini lider ismi Samsung, hayatı tam anlamıyla yaşamak ve her detayın keyfini çıkarmak isteyenler için yenilikçi ve aile-dostu Samsung R540 dizüstü bilgisayarı sunuyor.
Samsung R540 tüm son moda tasarım detaylarına ve ihtiyaç duyduğunuz son teknoloji multimedya özelliklere sahip. Windows 7 Home Premium ile günlük görevleri basitleştirdiği gibi, ultra keskin ve net görüntüler sunan 15.6″” HD LED ekranı ve 16:9 en-boy oranı ile kullanıcılara en yeni HD filmleri ve oyunları inanılmaz yoğunluk ve netlikte sunuyor. Mükemmel bir ince işçilikle tasarlanmış olan sağlam kasası, sofistike koyu kahverengi, ya da gri renkleriyle sunuluyor. Böylece hem daha fazla teknolojiye sahip oluyor, hem de gittiğiniz her yerde stilinizle mükemmel görünüyorsunuz.

Olağanüstü dış görünüm detaylarını gelişmiş fonksiyonlarla biraraya getiren R540″ın mükemmel bir ince işçilikle tasarlanmış olan sağlam tasarımı, işlerinizi nerede olursanız olun, güven içinde ve stilinizden ödün vermeden yapmanıza olanak sağlayan esnekliği sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here