Ana sayfa Donanım Samsung”dan üst düzey ses sistemi

Samsung”dan üst düzey ses sistemi

0

Samsung”un başarılı Ev Eğlence Sistemi modeli HT E6750W, filtrelenmiş berrak ses ve zengin içerik dünyasını bir araya getiriyor
 

Samsung Electronics”in üst düzey Ev Eğlence Sistemi, seyir keyfinizi tamamlayıcı bir ses ortamı sunuyor. Samsung Ev Eğlence Sistemlerinin başarılı ürünü HT E6750W; salonunuzu adeta bir ses stüdyosuna dönüştürmek için tasarlandı.
 
Samsung HT E6750W, Vacuum Tube (Lambalı Amfi)  ve dijital amfi teknolojisindeki en son yenilikleri evinize getiriyor. Patent başvurusu yapılmış bu ses teknolojisi, gereksiz tüm gürültüyü filtreleyerek, ses bozunumlarını asgari düzeye indiriyor. çekici bir tasarıma sahip fiberglas hoparlörler, ses teknolojileri konusunda en ince zevk ve tercihlere sahip kişilerin bile sahip olmak isteyeceği bir ses berraklığı ve yüksek çıkış gücü sunuyor.
 

Berrak ve zengin Hi-Fi ses kalitesi

Samsung Ev Eğlence Sistemi”nin Lambalı Amfi özelliği, her türlü içerikte seyir deneyiminizi kusursuz bir hale getiriyor. Lambalı Amfi insanı içine çeken zengin bir ses ortamı yaratırken, çevre gürültüsünü ve diğer gereksiz sesleri filtreliyor. HT E6750W”nun Crystal Amplifier Plus teknolojisi, sesleri tam olarak, duyulması istenen şekilde vermek için ses kaynaklarını iki kere filtreliyor. Yeni eklenen bir özellik olan Turbo Boost ise daha zengin ve güçlü bir ses için bas bant genişliğini geliştiriyor.
 

HT E6750W”nun Premium Hoparlör Tasarımı, TV keyfinizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Hoparlörlerde kullanılan fiberglas malzeme, yüksek derecede esneklikle ses netliğini geliştiriyor. 3D Sound Plus ise, 3D görüntülerin hareket ve derinliğini tamamlayan güçlü ses teknolojisi sağlıyor. Dual unit subwoofer ise, düşük frekanslı sesleri güçlendirmek için 10 inçlik pasif bir radyatör içeriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here