Ana sayfa Donanım Samsung”dan sevgiliniz için hoş sürprizler

Samsung”dan sevgiliniz için hoş sürprizler

0

Samsung dijital fotoğraf çerçeveleri ile sevgilinizi sevindirin 

  Bu yıl Sevgililer Günü”nde Samsung dijital çerçeveler tüm yetkili satıcılarda sizleri bekliyor olacak. Samsung”un dijital çerçeveleri, yeni teknolojik özellikleri ile sadece bir çerçeve değil aynı zamanda mini monitör özelliği de taşıyor. Samsung dijital çerçevelerin hepsi, üzerlerinde bulunan USB girişi ile bilgisayara bağlanarak 2. bir monitör gibi kullanabiliyor, multimedya programları ve messenger uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor. Samsung Electronics, 7 inç, 8 inç ve 10 inç”lik yeni premium dijital çerçeve modelleri (V, P ve H serisi) slayt gösterim özelliği ile birbirinden değerli anılarınızı yaşatıyor.
Samsung seçkin V serisi (SPF-86V/SPF-105V) 8 ve 10 inçlik dijital çerçeveleri, Wi-Fi özelliği ile bu özelliği taşıyan bilgisayar ve cihazlarınızdan fotoğraflar kolaylıkla aktarabiliniyor. V serisi, otomatik olarak (RSS-Windows Live Space/Rich Site Summary) RSS destekleyen web sitesine yüklenmiş resimleri güncelliyor. V serisi dijital çerçevelerde 64 MB yerleşik hafıza bulunuyor.

3.000″e yakın fotoğraf yükeleyebileceğiniz 1 GB dahili hafızalı P Serisi (SPF-86P/SPF-105P) dijital çerçeveler, stereo hoparlörü sayesinde resimlerinizi müzik eşliğinde görüntüleme imkanı sunuyor. P serisi çerçeveler şarj edilebilir bataryası sayesinde elektrikler kesilse bile 1 saate yakın çalışabiliyor.
H serisi”nin 7 ve 8 inçlik 1 GB dahili hafızalı modelleri, ön yüzünde bulunan dokunmatik tuşları kullanım kolaylığı ve şık tasarımı bir araya getiriyor.
O”na en güzel anlarınızı yeniden yaşatacak fotoğraf albümünü, sevdiğiniz şarkılarla birlikte, Samsung dijital çerçevede verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here