Ana sayfa Mobil Samsung”dan iki yeni Galaxy geliyor!

Samsung”dan iki yeni Galaxy geliyor!

0

Samsung, Galaxy Mini II ve Galaxy Ace II modellerini sunmaya hazırlanıyor

Samsung, Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi öncesi yeni cihazlarını duyurmaya başladı.
 

Bir süredir internete ayrıntıları yer almaya başlayan Galaxy Ace II ve Galaxy Mini II modellerinin resmi duyurusu yapıldı.
 

122 gram ağırlığında Galaxy Ace II, 800 MHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 768 MB RAM, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi, 3.8-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik PLS ekranın yanı sıra LED flaş özellikli kamerasıyla 5 MP çözünürlüğünde kareler yakalayabiliyor, 720p video kaydedebiliyor ve 4 GB kadar dahili kullanıcı bellek özellikleri arasında yer alıyor.

Galaxy Ace II’ye göre daha alt segmentte yer alan Galaxy Mini II ise, 105.3 gram ağırlığında, 800 MHz frekansında çalışan tek çekirdekli işlemci, 512 MB RAM, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi, 3 MP çözünürlüğünde kamera 3.27-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile 4 GB kadar dahili flash bellek ile birlikte geliyor.
 

Galaxy Ace II’nin Nisan ayında 349 Euro, Galaxy Mini II’nin ise Mart ayından itibaren 199 Euro fiyat ile pazara sunulması bekleniyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here