Ana sayfa Mobil Samsung”dan döner mercekli kamera

Samsung”dan döner mercekli kamera

0

Samsung’dan döner mercekli, cep boyutundaki full hd özellikli video kamera
 

Dijital medya ve dijital uyum teknolojileri alanında dünyanın lider teknoloji firmalarından biri olan Samsung, “doğrult ve çek” video kamera serisine yenilikçi HMX-E10″u ekledi.
Full HD çözünürlüklü yeni Samsung HMX-E10″ın öne çıkan özellikleri arasında kullanıcıların yaratıcılıklarını zenginleştiren, onların kendi benzersiz bakış açılarını çektikleri videolara yansıtmalarına olanak sağlayan ve hemen hemen her açıdan çekim yapabilme özelliği sunan çok yönlü, 270 derece dönebilen mercek yer alıyor. HMX-E10″un döner merceği ayrıca video çekimine yepyeni bir anlayış katıyor ve kullanıcılara kamera arkasından çıkıp, çektikleri görüntülerde aileleri ya da arkadaşları ile aynı karede yer alabilmelerine, bir diğer deyişle eğlencenin bir parçası olmalarına olanak tanıyor.

Samsung ayrıca, kullanıcıların HMX-E10 aracılığıyla çektikleri içerikleri arkadaşları ile paylaşma yollarını basitleştirmek için de yenilikçi yerleşik USB bağlantı noktasını kullandı. USB bağlantı özelliği kullanıcıların video kameralarını diledikleri bilgisayara doğrudan herhangi bir kablo ya da bağlantı kordonuna gerek kalmadan bağlamalarına olanak sağlıyor; kullanıcıların kaydettikleri önemli anları nerede olurlarsa olsunlar paylaşmalarını mümkün kılıyor. USB bağlantısı ayrıca pili şarj etmek için de kullanılabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here