Ana sayfa Mobil Samsung”dan Apple”a cevap!

Samsung”dan Apple”a cevap!

0

Apple’ın Samsung’a karşı açtığı tablet bilgisayar patentleri davası ile ilgili olarak Samsung, öyle bir açıklama yaptı ki…
 

Samsung ile Apple arasında süregelen tablet bilgisayar patentleri tartışması, geçtiğimiz aylarda mahkeme salonlarına taşınmıştı. Apple, 10.1 inç tablet bilgisayarların patentleriyle ilgili olarak Samsung’u patent ihlali yaptığı gerekçesiyle dava etmiş, Samsung başta olmak üzere diğer tablet bilgisayar üreticilerinin büyük tepkisini çekmişti.

 

iPad tablet patenti
Bu sabah itibariyle konuyla ilgili olarak Samsung tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Apple’ın karşısında geri adım atmayacaklarını, herhangi bir patent ihlalinin de söz konusu olmadığını vurgulayan Samsung yetkilileri, açıklamalarına Stanley Kubrick’i de konu etti. Mahkemedeki savunmasında tablet bilgisayarların ilk olarak, efsanevi yönetmen Stanley Kubrick’in 1968 senesinde çektiği 2001: A Space Odyssey filminde görüldüğünü belirteceklerini söyleyen yetkililer, bu sebeple Apple’ın tablet bilgisayar patentlerinde bir söz hakkı olmadığını savunacak.
 
Samsung’un iddia ettiği filmdeki o sahneyi izlemek için buraya tıklayın!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here