Ana sayfa Haber Samsung.com.tr şimdi daha sosyal

Samsung.com.tr şimdi daha sosyal

0

Samsung.com.tr 3.0 yeni ve gelişmiş yapısı ile yayında! Web sitesi yeni oluşumla, bir sosyal ağ platformu olarak görev yapabiliyor…

Samsung, samsung.com.tr’yi yeni yüzüyle yayına açtı. Samsung.com.tr”nin yenilenen yapısı; sosyal paylaşımı ve kişiler arasındaki etkileşimi daha da artırarak bir web sitesinden çok sosyal ağ platformu olarak görev yapabiliyor. Kullanıcının ürün ve hizmetler ile ilgili aradığı tüm bilgiye en hızlı şekilde ulaşmasını ve faydalı içeriğini yakınlarıyla paylaşabilmesine olanak sağlayan yeni site modern ara yüz tasarımı ile de dikkat çekiyor.
 

Sitenin kullanıcının hayatını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen bazı diğer özelliklerin arasında; ürün deneyimlerini marka çatısı altında diğer kullanıcılara aktarabilme, uzmanların deneyimlerinden faydalanabilme ve sahip olduğu ya da almaya karar verdiği ürün hakkında daha fazla kaynağa ulaşabilmesi de yer alıyor.

Sitenin içinde yer alan Facebook ve Twitter entegrasyonları ile görüş ve deneyimlerinizi diğer kullanıcılara aktarabilmek çok daha kolaylaşıyor. Yine sitenin yeni eklemelerinden biri olan makaleler kısmında? birçok konu hakkında daha detaylı bilgi ve ipucuna ulaşmanız mümkün. Siteden bulunan “Benzersiz Renklerle Fotoğraflar Oluşturma”, “Anılarınızı yakalarken ve korurken kullanışlı ipuçları”, “çocukları Filme çekmeye Dair Uzman İpuçları” ve daha bir çok ilginç makaleyi ilgi alanlarınıza ya da ürünlere göre sıralayabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here