Ana sayfa Donanım Samsung Chronos 7″nin tüm detayları…

Samsung Chronos 7″nin tüm detayları…

0

Performans ve şıklık bu bilgisayarda…

Samsung’tan, gözü yükseklerde olanlara özel dizüstü bilgisayar… Chronos kod adıyla piyasaya sürülen Samsung 700Z5A, bu senenin başında basına tanıtılan Series 9’un başarısını bir üst aşamaya taşıyabilecek güçte bir ürün. Şıklığın zirvelerinde gezinen dış görünümü, dayanıklı ve güçlü alüminyum yapısıyla birlikte gözünüzü Chronos’tan ayıramamanıza sebep olacaktır. Güçlü performansı ve işlevselliği sayesinde her daim yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz Chronos, kişisel asistanınız olmaya aday. İnovasyon sınırlarını zorlayan karakteristik ince görünüm, donanımsal açıdan sahip olduğu güç ile birleşerek ortaya dört dörtlük bir kullanım deneyimi sunuyor. 15.6 inç boyutundaki ekranı, SuperBright arka ışıklandırmalı LED ekranı ile birlikte capcanlı ve dinamik görüntüler sunuyor. Bizlere de bu eşsiz görsel şöleni keyifle izlemek kalıyor.

Bünyesinde barındırdığı dört çekirdekli Intel Core i7-2675QM işlemci, 8 GB bellek ile birlikte performansın sınırlarını zorluyor. 750 GB depolama arabirimi sayesinde favori filmlerinizi, dizilerinizi, müziklerinizi ve dökümanlarınızı gönül rahatlığıyla bilgisayarda depolayabilir, harici bir depolama birimine ihtiyaç duymazsınız. Canınız oyun oynamak istediğinde ise, AMD’nin 1 GB HD6750 GDDR5 grafik çözümü sayesinde en güçlü ve yeni oyunları en yüksek grafik ayarlarında oynayabilir, Chronos’un oyun dünyasında da ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Dayanıklı pil kullanımı sayesinde Chronos’tan maksimum verim alabilir, işinizin ortasında pilin bitmesi derdini hiç yaşamazsınız. Chronos, her boyutta performans için dizayn edilmiş yapısı sayesinde multimedya dünyasında da kalitesini ortaya sunuyor. HD filmleri en üst düzey performans ile göstermeyi başaran Chronos, kelimenin tam anlamıyla sizlere görsel bir şölen sunmayı vadediyor.
 

Samsung 7 Chronos’un klavyesi akıllı bir dizayn sürecinden geçerek gövdeye eklendi. Tuş aralıkları optimum kaliteyi sağlayacak ve hassaslıkları da parmakları en rahat hissettirecek şekilde dizayn edildi. Chronos ile işlerinizi rahatlıkla halledebilir, akıllı klavye tasarımı sayesinde harflere hükmedebilirsiniz. 700Z5A model ismiyle piyasaya sunulan Samsung Series 7 Chronos, performansı ve cazibeyi bir arada sunmayı başararak, kullanıcıların bir dizüstü bilgisayardan beklediği her şeyi karşılayabilmek amacıyla raflardaki yerini alıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here