Ana sayfa Mobil Samsung Champ Deluxe ile eğlence başlıyor

Samsung Champ Deluxe ile eğlence başlıyor

0

Samsung”un Türkiye”de satışa sunduğu yeni telefonu Champ Deluxe; zarif, metalik tasarımı, kullanışlı dokunmatik ekran deneyimini ve anında sosyal medya paylaşımını bir arada sunuyor

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, yeni sosyal telefonu Champ Deluxe C3310’u, Türkiye”de satışa sundu. Champ Deluxe C3310, kompakt ve zarif dizaynı ile maksimum taşınabilirlik ve kolay dokunmatik ekran kullanımı sunuyor.
 

Yeni Samsung Champ Deluxe C3310, 2.8 inç dokunmatik ekranı ile optimize edilmiş kullanıcı deneyimi sağlıyor ve menüler arası gezinmeyi kolay ve heyecan verici hale getiriyor. Geniş dokunmatik ekranı, yeni grafikleriyle sezgisel ve kullanımı kolay olan akıllı telefon tarzı TouchWiz arayüzü ile işlemlerinizi kolayca yapmanıza olanak tanıyor. QWERTY tuş takımı ve basitleştirilmiş, genişletilebilir menü ile desteklenen Champ Deluxe C3310, bu özellikleriyle üst seviyede kullanım rahatlığı sunuyor.
 

Champ Deluxe C3310; 1.3 megapiksel kamerası ile sevdiğiniz anları saklamanıza ve anında sosyal medyada paylaşmanızı mümkün kılıyor. Champ Deluxe C3310″un FM Radyo ve Müzikçalar özellikleri ise; istediğiniz her yerde müziğin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Samsung Champ Deluxe C3310, hem zarif hem de pratik olan; sade ama çekici bir tasarım sunuyor. Metalik ve eğimli görünümü, Champ Deluxe C3310″un tasarımına daha da incelik katmak için tasarlandı. Champ Deluxe C3310 kompakt formu ile, üst seviyede taşınabilirlik ile en rahat cep telefonu deneyimini beraberinde getiriyor.

Samsung Champ Deluxe C3310 329 TL tavsiye edilen fiyatıyla satışa sunuldu.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here