Ana sayfa Haber Samsung CES 2016″dan 100 farklı ödülle döndü ama en büyük pay TabPro...

Samsung CES 2016″dan 100 farklı ödülle döndü ama en büyük pay TabPro S”in

0

Samsung, aslında her CES fuarında gelenekselleşmiş ürünlerini duyurmaya devam ediyor. Getiğimiz yıl olduğu gibi Samsung’un buzdolapları ve Curved tasarımlı akıllı TV’ları geçtiğimiz yıla oranla üstüne epeyce eklemiş ve tekrar ödüle layik görüldü. Ayrıca Samsung T3 taşınabilir SSD modeli de ödül alan teknolojiler arasında.

Samsung KS9500 Kavisli SUHD TV
Samsung “Family Hub” 4 Kapılı Flex Buzdolabı
Samsung AddWash çamaşır Makinesi
Samsung Galaxy TabPro S
Samsung Notebook 9
Samsung T3 Taşınabilir SSD

Dünyanın ilk çerçevesiz Kavisli Televizyonu olan Samsung KS9500 Kavisli SUHD TV, Reviewed.com tarafından “2016 Editörün Seçimi ödülü”, HD Guru tarafından “CES”in En İyileri” ödülü ve TechRadar tarafından “CES”in En İyisi ödülü”ne layık bulundu.

Samsung “Family Hub” 4 Kapılı Flex Buzdolabı ise Reviewed.com tarafından “2016 Editörün Seçimi ödülü”, Men”s Health “CES”in En İyisi ödülü”, Tom”s Guide “En Akıllı Ev Aletleri CES”in En İyisi ödülü” ve Mashable tarafından CES En İyi Teknoloji ödülü dahil olmak üzere sekizden fazla ödül almaya hak kazandı.

Samsung AddWash çamaşır Makinesi, Reviewed.com tarafından “2016 Editörün Seçimi ödülü”ne layık bulunurken; Samsung Galaxy TabPro S Digital Trends “CES En İyi Teknoloji ödülü”, TechRadar tarafından “CES”in En İyisi ödülü”, Engadget tarafından “CES”in En İyisi” finalistliği, PCMag tarafından Tablet kategorisinde CES”in En İyisi ödülü, TechnoBuffalo tarafından “CES”in En İyisi ödülü” olmak üzere CES”ten ondan fazla ödülle döndü. TechnoBuffalo tarafından “CES”in En İyisi ödülü”ne layık bulunan Ultra hafif

Samsung Notebook 9 Serisi, aynı zamanda Pocket-Lint tarafından hazırlanan “CES”in En İyi Laptop ve Tabletleri Listesi”nde de yer aldı. Avuç içine sığabilen taşınabilir SSD Samsung T3 ise Techlicious”ın CES”in En İyisi ödülü”nü aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here