Ana sayfa Donanım Samsung CB550 LED Smart monitör Türkiye’de

Samsung CB550 LED Smart monitör Türkiye’de

0

üstün kalitede LED Smart Station monitör Samsung 5 Serisi CB550 Smart Station, verimliliği ve çok yönlülüğü arttırıyor

Samsung’un ikinci nesil central station serisinin yeni üyesi 5 Serisi CB550 Smart Station (Akıllı İstasyon), Türkiye”de raflarda yerini alıyor. Kısmen HD monitör, kısmen de docking station (yerleştirme yuvası) olan 5 Serisi CB550 Smart Station, kendisinden önce gelen modellerin başarısını pekiştiriyor ve şimdi dizüstü bilgisayarlar, ağ ve ses-görüntü sistemleri dışında mobil cihazlara da entegre olabiliyor.
 

Serideki modellerde ayrıca kullanıcıların aynı anda bir tablete ya da akıllı cep telefonuna bağlanmasına olanak sağlayan Mobil Kontrol özelliği de yer alıyor. Bu özellik kullanıcılara cihazın bütünleşik merkez ara yüzü, bir fare ve klavye aracılığıyla mobil cihazları üzerinde tam bir kontrol sağlıyor. Kullanıcılar hızlı ve sorunsuz bir şekilde dizüstü bilgisayarlarıyla akıllı cep telefonlarının ara yüzleri arasında gezebiliyor, cep telefonlarına gelen SMS mesajlarına ya da uyarı mesajlarına cevap verebiliyor ve yalnızca bir kaç saniye içinde dizüstü bilgisayarlarındaki önemli görevlere geri dönebiliyor.
 

Güncel ve sofistike bir tasarıma sahip olan 5 Serisi CB550 Smart Station hatlarıyla dikkat çekiyor ve Samsung”un estetik tarza verdiği özeni geniş açılı izleme paneli ve masaüstü sistemlerdeki kablo karmaşıklığını azaltan taban kısmına monte bağlantı yuvaları ile açıkça ortaya koyuyor.
 

Yakın çevredeki diğer cihazları bağlamak için üç USB port içeren (iki USB 3.0 ve bir USB 2.0) CB 550″de hızlı, çok yönlü veri transferi özelliği de bulunuyor. Portlar monitörün alt kısmında, iki yanda yer alıyor ve kolayca erişilebiliyor. Ayrıca, 5 Serisi CB550 Smart Station”da kullanıcıların Blu-ray oynatıcıları, set üstü cihazları ya da oyun konsollarını bağlamalarına olanak tanıyan bir HDMI girişi de yer alıyor. Bu şekilde kullanıcılar 1080p LED arkadan aydınlatmalı ekranlarının sunduğu avantajlardan tamamen yararlanabiliyor.

Samsung 5 Serisi CB550 Smart Station Türkiye”de 929TL”den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here