Ana sayfa Haber Samsung Apps Hızla Büyüyor

Samsung Apps Hızla Büyüyor

0

Samsung Apps Hızla Büyüyor

2010 Mart ayında Türkiye”de hizmet vermeye başlayan Samsung Apps, Bada platformuna sahip ilk akıllı telefon olan Samsung Wave S8500″ün Temmuz 2010″da Türkiye”deki kullanıcılarla buluşmasının ardından 1000. Bada uygulamasını sunarak, kısa sürede çok hızlı büyüme kaydettiğini kanıtladı.

Samsung Apps, içeriğinde bulunan farklı kategorilerde çok çeşitli uygulamaların yanı sıra, yalnızca Wave S8500″ün Bada platformu için geliştirilen uygulamalarıyla da Samsung Wave kullanıcılarını akıllı telefon dünyasının ayrıcalıklarıyla buluşturuyor.
 

HD oyunlar, üretkenlik ve başvuru uygulamaları, sosyal ağlara kolay erişim sağlayan uygulamalar ve eğlenceli alternatifleri ile dikkat çeken Samsung Apps, global uygulamalarıyla da yaygınlığını kuvvetlendiriyor. Farklı ülkelerde gerçekleştirilen Bada Developers etkinlikleri ile uygulama geliştiricilere Bada dünyasında söz sahibi olma fırsatı sunan Samsung Electronics, Samsung Apps aracılığıyla yerel ve global uygulama zenginliğini kullanıcıların beğenisine sunuyor.
 

Samsung Apps”in öne çıkan yerel uygulamaları arasında; Garanti Bankası, Anadolu Ajansı Uygulamaları, Hurriyet, NTVMSNBC, arabam.com, Ajansspor , İnternet Haber yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here