Ana sayfa Haber Samsung Apple’a darbeyi Note 8’le indirmeye hazırlanıyor!

Samsung Apple’a darbeyi Note 8’le indirmeye hazırlanıyor!

0

 

Samsung”un beklenen modeli Note 8″in Apple”ın 10. yıla  özel iPhone 8″ini gölgede bırakacak özelliklere sahip olduğu iddia ediliyor.

Note 8’in tanıtım tarihi göz önünde bulundurulunca bu iddialar daha da kuvvetleniyor.

Söylentilere göre; Samsung Apple”ın iPhone 8″i tanıtmasından sadece birkaç hafta önce Ağustos ayında Note 8″i duyuracak ve Apple”a son dakika golü atacak.

Samsung Note 8 modeli taşıdığı 6,4 inç QHD+ veya 4K Super-Amoled ekran özellikleri ile iPhone 8’e göre zaten bir adım önde görülüyor. Note 8″in çok daha dayanıklı bir bataryaya sahip olacağı dabiliniyor. Samsung Note 8 modelinde çift arka kamera bulunacak olması iPhone 8 bekleyenlerin kafasını karıştırmış durumda. Samsung Galaxy Note 8 ölçüleriyle, Galaxy S8 ve S8 Plus”tan daha geniş bir ekran oranına sahip olacak. Dolayısıyla kullanıcılarına daha çok kullanılabilir ekran alanı sunacak.

Yine Slashleaks.com adlı web sitesinde sızdırılan yeni bir tasarım planı Galaxy Note 8’in ekranının daha büyük olacağı işaret ediliyordu. Söylentilere cihazın OLED ekranın büyüklüğü 6.4 inç ebadında olacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Note 8″in böyle büyük bir ekranla parmak izi tanıma özelliği bulunması kaçınılmaz. Samsung Note 8″in bu özellikleriyle bile iPhone 8″e çalım atması işten değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here