Ana sayfa Donanım Samsung Android Galaxy Camera Türkiye”de

Samsung Android Galaxy Camera Türkiye”de

0

Gücünü Android platformundan alan Galaxy Camera, en üst kalitede görüntüleri 3Gve Wi-Fi bağlantısı üzerinden anında paylaşma olanağı sağlıyor

Samsung Electronics, görsel iletişim çağında yeni bir dönem başlatacak GALAXY Camera’yı, Beyaz ve Kobalt Siyahı renkleri ile Türkiye pazarına sundu.

Galaxy Camera, yüksek performanslı fotoğraf özellikleri ile Android 4.1 (Jelly Bean) ve 3G+ Wi-Fi bağlantılarını bir araya getirerek dünyanın ilk gerçek Bağlantılı Kamerasını oluşturuyor. GALAXY Camera, tek bir cihaz ile kullanıcılara her yerde ve her zaman, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekme, izleme, düzenleme ve paylaşma olanağı sağlayan yeni bir görsel iletişim çağının müjdesini veriyor.

Galaxy Camera’yı ilk gerçek Bağlantılı Kamera olarak farklı kılan yönü 3G+ Wi-Fi bağlantısıdır ve bu özellik, kullanıcılara neredeyse sonsuz bir paylaşım olanağı ve akıllı telefonlarda yapılabilecek işlemlerin dünyasını sunar. üstün kaliteli fotoğrafları Facebook, Twitter, Pinterest gibi tercih ettiğiniz sosyal ağlarda ve önceden yüklenmiş Instagram uygulamasında yayınlamak artık her zamankinden daha kolay. Galaxy Camera Wi-Fi üzerinde çalışır ve ekstra hız sağlamak için çift Bant ve Kanal Birleştirme özelliklerinden yararlanır. Sadece tek bir tuşa dokunarak çekim, izleme, düzenleme ve paylaşma işlemlerini yapabilirsiniz.

Galaxy Camera hareket halindeyken de, diğer tüm akıllı telefonların kameralarından daha iyi kalitede fotoğraflar sunar. Gücünü 21x süper uzun zum objektifinden ve süper parlak 16M BSI CMOS sensöründen alan Galaxy Camera aynı zamanda, Samsung’un Smart Mode teknolojisine de sahiptir. Bu teknolojide herkese kolayca profesyonel kalitede fotoğraflar sunabilen 15 varsayılan mod ve ayar bulunur. “Smart Mode” özelliği çektiğiniz her fotoğraf, size şaşırtıcı derecede detaylı görüntüler sunarak GalaxyY Camera ile fotoğraf çekmeyi kolay ve eğlenceli bir hale getirir.
 

 

 

Kullanıcılar, çektikleri fotoğraflara Galaxy Camera”nın 4.8 inç (121.2mm) HD Super Clear Dokunmatik Ekranından bakabilir. Ancak, GalaxyCamera”nın etkileyici ekranında yalnızca fotoğraflara bakmakla yetinmezsiniz. Kullanıcılar entegre edilmiş olan “Fotoğraf Sihirbazı” aracılığıyla fotoğraflar üzerinde kolay ve hızlı bir şekilde düzenleme yapabilir. Gücünü GALAXY Camera”nın ultra hızlı, 4 çekirdekli işlemcisinden alan bu sihirbazda tam 35 fotoğraf düzenleme aracı bulunur. Kullanıcılar hızlı ve benzersiz bir fotoğraf düzenlemesi sağlayan ve GALAXY Note II ile popüler hale gelen “Paper Artist” uygulamasını da kullanabilir.

Kullanıcılara Android 4.1 (Jelly Bean) ile sunulan Galaxy Camera, Google Play’deki 600 binin üzerindeki uygulamaya erişim olanağı sağlıyor. Android İşletim Sistemi ayrıca eksiksiz bir tarama desteği ve kameranızı kendi yaratıcı ihtiyaçlarınıza uygun olarak kişiselleştirebilme olanağı sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here