Ana sayfa Haber Samsung Always On Display, GIF desteğiyle güncellendi

Samsung Always On Display, GIF desteğiyle güncellendi

0

AMOLED ekranların teknolojisi itibariyle çok güç harcamadan ekranı açık tutabilmesi, Samsung başta çok sayıda akıllı telefonda AOD özelliğinin ortaya çıkmasını sağladı. Samsung”un yeni eklediği özellik, şimdiye kadar sadece sabit fotoğraflar ekleyebildiğiniz AOD ekranına GIF eklemenize izin veriyor.

Versiyon 3.2.26.4 AOD uygulaması, artık size galerinizdeki herhangi bir GIF”e gelip menüden (…) AOD ekranına yerleştirme imkanı veriyor. özellik her ne kadar güzel olsa da bazı kısıtlamalar tabiki var. Bunlardan ilk göze çarpanı, GIF”in sürekli olarak hareket etmeyip cihaz kilitlendiğinde sadece bir kez hareket edip daha sonra sabit kalması. Bunun yanında seçmek istediğiniz GIF eğer fazla uzunsa, uygulama sizden kısaltmanızı istiyor. Google”ın yeni .webp formatı ise malesef desteklenmiyor.

Samsung Galaxy S8, S8+, Note 8, S9 ve S9+ ile çalışmak üzere güncellenen uygulama, telefonlarınıza kendiliğinden gelmiş olmalı. Eğer gelmediyse alttaki bağlantıdan direkt olarak APK dosyasını indirip güncelleme yapabilirsiniz.

APK indirme bağlantısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here