Ana sayfa Haber Samsung All in One PC”ler piyasada nelere gebe?

Samsung All in One PC”ler piyasada nelere gebe?

0

 

Samsung, Windows ve Chrome OS sistemli dizüstülerinin yanısıra mart ayından itibaren All in One sınıfından piyasaya süreceği masaüstü bilgisayarlarla da gündemde. Adobe programları yüklü olarak sunulan ATIV One 7’nin ekranı curved tasarımlı ve 1080p çözünürlükte. Samsung‘un ilk All in One masaüstüsü ve Samsung Note ve Samsung Galaxy’lerle “pair” özelliği taşıyor. Yani aramalar, müzikler ve mesajlar aynı zamanda PC’den kontrol edilebilir.

27″ ekran büyüklüğü, Core i5 işlemci ve 8 GB RAM’i, masaüstü yayıncılık programlarına uyumluluk içerisinde. Ek olarak 1 TB’lık yerel hafızası var ve 178 derecelik izleme açısı, monitörünün suyuna banılası özelliği. Dolby’nin yazılımları da ses konusunda kaliteyi yükseltiyor.

Bu Samsung ATIV One 7 ürünü, piyasaya çıkmış ve daha önce CES 2015’te tanıtılmış bir ürün, Samsung‘un üzerinde çalıştığı ve bu dönemlerde piyasaya süreceği bir model daha var. i7 işlemcisi, 4K ekran teknolojisiyle yine 27″ olarak piyasada olacak olan Curved All in One, henüz adından söz ettirmese de firmanın Samsung Galaxy S6 ailesinin mağazalarda yerini aldıktan sonra ortaya çıkacak. Apple‘ın domine ettiği tasarımcılığa yönelik iMac‘ler’den daha farklı tasarlandı. öncelikle Samsung S Pen de bu i7 modelde kullanılacağını söyleyebiliriz. Windows 10 ile piyasaya sürülecek ve Microsoft’un yeni sistemlerinden olan dokunmatik Office 2016’ya, Surface Hub’a tamamen uyumluluk gösterecek. Dokunmatik ekranlı, S Pen ile çalışan, Adobe ve Autodesk barındıran bir Samsung All in One önümüzdeki döneme damga vuracak.

Bu ay satışları başlanacak olan Samsung ATIV One 7, 1,299 dolar. Tek fiyat, tek model.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here