Ana sayfa Haber Samsung akıllı TV”lere oyun paneli ekleniyor

Samsung akıllı TV”lere oyun paneli ekleniyor

0

Samsung, akıllı TV tabanlı oyun sistemlerini güçlendirme planlarının bir parçası olarak görülen Smart Hub oyun paneli’ni duyurdu. Samsung, TV kullanıcılarına yeni bir oyun platformu sunmayı ve oyunlar piyasaya sürülürken, akıllı TV‘leri de bir kanal olarak kullanmayı sağlayacak. 

Electronic Arts ve Gameloft gibi kürsel oyun firmaları ve bunun yanında Hanbisoft, Com2usNFUN ve MOMO gibi Samsung‘un memleketinden edindiği ortaklar ile büyük, yüksek çözünürlüklü televizyonlara 20’den fazla yeni oyun sunmaya hazırlanıyor. Oyun paneli aracılığı ile Samsung;  Hanbisoft’un bugüne kadar 900 milyondan fazla indirilme istatistikli çevrimiçi dans oyunu olan “World in Audition“ı, NFUN’ın Sky Chaser‘ini ve EA‘nin Need For Speed Most Wanted oyununu ve Gameloft‘un Real Football oyunlarını televizyonlarınıza taşıyacak.

 

 

Televizyonların uzaktan kumandalarındaki tuşları ve touchpad’i, uyumlu bir gamepad’i veya akıllı telefonları kullanarak oyunlar oynanacak. Akıllı TV‘lerin özelliklerini de kullanarak karşılıklı ve beraber oyun oynayabilecekler. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here