Ana sayfa Haber Samsung, “Akıllı Okul” teknolojisini tanıtıyor

Samsung, “Akıllı Okul” teknolojisini tanıtıyor

0

Bu yıl 11-13 Eylül tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi”nde gerçekleştirilecek olan ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi”12″nin gün sponsoru Samsung Electronics Türkiye oldu

Samsung Electronics Kurumsal İş çözümleri Yönetim Merkezi Başkanı Bum-Coo Cho, 12 Eylül tarihinde yapacağı “Herkes için Akıllı Eğitim” başlıklı konuşmasında Samsung”un eğitim alanındaki vizyoner bakışı ve yenilikçi çözümlerini vurgulayacak.
 

4 Eylül 2012, İstanbul – 11-13 Eylül 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi”12″nin gün sponsoru bu yıl Samsung Electronics Türkiye oldu. Haliç Kongre Merkezi”nde gerçekleştirilecek olan bilişim zirvesinde bu yıl “Sonraki Adım” teması işleniyor.
 

Zirve kapsamında, Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İş çözümleri Yönetim Merkezi Başkanı Bum-Coo Cho da 12 Eylül”de “Herkes için Akıllı Eğitim” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. Samsung”un eğitim alanındaki gelecek çözümlerinin paylaşılacağı zirvede katılımcılar, “Samsung Akıllı Okul” çözümleri hakkında bilgi edinerek, Samsung”un kuracağı “Akıllı Sınıf” standında bu çözümleri bizzat deneyimleyebilecekler.


 

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Sung Yong Hong: “Türkiye’nin en büyük bilgi, iletişim ve eğitim etkinliklerinden biri olan ICT Bilişim Zirvesi’nin bu seneki teması olan “Sonraki Adım”, Samsung”un “Akıllı Okul” uygulamasının çıkış noktası ile tam olarak örtüşüyor. Zirve’de, Samsung olarak biz de, geleceğin eğitim teknolojilerini bugünden hayata geçirmeyi vaad eden, yenilikçi ve bütünleşik çözümlerimizi paylaşacağız” dedi.
 

Samsung, ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi”12″nin sponsorluğunu üstlenerek “Sonraki Adım” teması ile gelecek vizyonunun konu edileceği bu özel platformda “Akıllı Eğitim” alanındaki vizyonunu ve tecrübesini paylaşmayı arzu ediyor. Bu bağlamda Zirve”de “Herkes için Akıllı Eğitim” başlıklı sunumunda Bum-Coo Cho da, “Samsung Akıllı Okul” uygulamasının Dünyada hayata geçmiş örneklerini ele alarak, Samsung”un sürekli gelişim halinde olan yenilikçi teknolojilerini ve anlayışını aktaracak..
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here