Ana sayfa Donanım Samsung 7 serisi Ultrabook satışta!

Samsung 7 serisi Ultrabook satışta!

0

Samsung 7 Serisinin ilk ultra modeli olan 7 Serisi Ultrabook, ultra incelik ve hafifliğinin yanı sıra, bütünüyle alüminyum gövdesi ile üstün bir mobilite ve performans sunuyor

Gelişmiş multimedya özelliklere sahip Samsung 7 Serisi Ultra güçlü ses özelliklerinin yanı sıra mükemmel görüntü kalitesi ile de dikkat çekiyor. Cihazın önceki modellerden daha aydınlık ve geniş olan ekranı 178-derece izleme açısı sunarken, bu sayede multimedya içeriklerin iş arkadaşları ve yakın çevre ile paylaşımı daha eğlenceli hale geliyor.

Yeni 7 Serisi Ultrabookların sekiz saate kadar olan batarya ömrü sayesinde kullanıcılar tüm gün bağlantılarını sürdürebilirken, en yeni Intel Core i5 işlemci ve 128GB SSD kapasiteli deposu, en talepkar kullanıcıların bile ihtiyaç duyduğu hesaplama gücünü sağlıyor. Yeni 7 Serisi ultrabookların altı saniyelik başlatma süresi verimliliği maksimize ederken cihazda yer alan ince güvenlik yuvası, LAN portu ve USB 3.0 portu cihazın gerektiğinde diğer cihazlara güvenli bir şekilde bağlanmasını sorunsuz kılıyor.
Tavsiye edilen satış fiyatı: 1399$+KDV
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here