Ana sayfa Haber Samsung 4K TV’ler Görüntü Kalitesini Ve Boyutlarını Arttırıyor

Samsung 4K TV’ler Görüntü Kalitesini Ve Boyutlarını Arttırıyor

0

TV teknolojilerinde de 4K rekabetinin tüm hızıyla devam ettiğini söyleyebiliriz. CES öncesinde Samsung, en şık iki 4K TV’si olan Frame ve Serif’in gelecek yenilemelerini duyurdu. Bunlar; insanların bir TV’nin neye benzeyebileceği ve neye benzemesi gerektiğini yeniden gözden geçirmesini amaçlayan yaşam tarzı parçalarıdır.

Peki Samsung TV’leri Hangi Yönden Değişecek ?

Çerçeve önceki iki yinelemesinde geliştirilmiş bir resim ile yükseltiliyor. 2019 modelinde daha geniş bir HDR renk paleti için Samsung’un kuantum nokta görüntüleme teknolojisi bulunacak. Daha iyi bir resim sunmanın yanı sıra, çerçeve şimdi de yeni bir 49 inç boyutunda olacak.


Sanatsal açıdan Çerçeve; bir odadaki aydınlatmaya uyum sağlamalı. Böylece, ekrandaki içerik daha doğal görünür. Tercih ettiğiniz ekran koruyucu oynatma listesini oluşturmak için çeşitli müzelerden toplanan yüzlerce sanat eserinden seçim yapabilirsiniz. Samsung bunlar için bir e-galeri geliştiriyor.

2018 setinde olduğu gibi 2019 çerçevesinde de; ana TV’deki tüm ana bağlantı noktalarını (HDMI, güç, vb.) ayıran ve her şeyi tek bir kablo ile çerçeveye kadar çalıştıran Samsung bağlantı kutusu bulunacak. Böylece birçok işi bir arada tutabilen çerçeveler, daha kolay kullanım sağlayacak.

Yeni Serif ve The Frame, sergide kullanıcıyla buluşacak. Dolayısıyla Samsung’un yeni sürümlerindeki gösterimler için technotoday ailesini takipte kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here