Ana sayfa Yazılım Samsung 3D”yi yeninden boyutlandırıyor

Samsung 3D”yi yeninden boyutlandırıyor

0

Samsung’un sıra dışı 3D deneyimi artık evlere giriyor

Görüntüleri inanılmaz doğallıkta bir gerçeklik ve detay zenginliğiyle evinize aktaran Samsung”un 3D televizyonları raflardaki yerini aldı. Televizyonda 3D teknolojisini geliştiren Samsung, 3D LED TV”lerin yanı sıra LCD TV, Plazma TV ve Blu-ray oynatıcıları, ev sinema sistemleri ve 3D gözlükler ile dopdolu bir 3D keyfi sunuyor.
İstanbul, 27 Nisan 2010 – Tüketici elektroniğinin öncü markası Samsung Electronics, Türkiye”de ilk olma özelliğine sahip 3D LED TV televizyonunu satışa sundu. Dünyanın en gerçekçi 3 boyutlu seyir deneyimini sunan Samsung 3D LED TV setleri, eğlence dünyasından en üst düzeyde keyif almanızı sağlamak üzere tasarlandı.

Video Röportaj: ürünler hakkında merak edilenleri ve Samsung 3D teknolojisini Samsung Türkiye ürün Müdürü Veysel Kaya ile konuştuk.

 

 

Televizyonların yanı sıra Samsung, 3D ürün
ailesini Blu-ray oynatıcılar, ev sinema sistemleri,ve 3D gözlükler ile tamamlıyor. Bugüne kadar görülmemiş etkinlikteki gerçek ve kaliteli 3D görüntülerle yepyeni bir 3 boyutlu ev eğlencesi anlayışı sunan Samsung, 3D televizyon deneyiminde açtığı bu yeni kategori ile pazara iddialı bir giriş yapıyor.
 
Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee, Samsung 3D televizyonlarının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Samsung”un kendi geliştirdiği teknoloji ile üretilen dünyanın ilk 3D televizyonunu Türk tüketicileri ile de buluşturmaktan dolayı gururluyuz. 3D televizyonların, sundukları eğlence imkanları ile vazgeçilmez olacağından hiç şüphemiz yok. Samsung olarak amacımız, her evde 3 boyutlu seyir deneyiminin yaşanmasına katkıda bulunmak ve ürünlerimiz ile bu deneyimi en kaliteli şekilde sunmak olacak”.

Aynı toplantıda söz alan Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Lemi Paksoy yeni ürün kategorisi ile ilgili olarak, “Samsung, geçtiğimiz yıl LED TV”ler ile ev eğlencesinde yeni bir kategori açtı. Şimdi de 3D LED TV”ler ile bu kategoriye yeni bir boyut ekliyoruz. 3D, çığır açan bir teknolojiden çok daha fazlası. 3D, televizyonun geleceği ve tüketicilerimize en iyi 3D içeriği ile bu deneyimi yaşatmak için Samsung olarak ürünlerimizle bugün itibariyle raflarda yerimizi alıyoruz.” dedi.

 

 

2010 yılında tüm dünyada 2 milyondan fazla 3D televizyon satışı yapmayı planladıklarını belirten Paksoy, 3D televizyon pazarının da 4 milyona ulaşacağına inandıklarını ifade etti. Samsung, LED TV”lerin inanılmaz derinlikteki ve mükemmel berraklıktaki 3D kalitesini anlatmak için dünyanın en ünlü eğlence markalarıyla ortak çalışmalara da imza atıyor. DreamWorks Animation SKG, Inc. (Nasdaq: DWA) ile bir anlaşma imzalayan Samsung, 3D Blu-ray oynatıcı veya Ev Sinema Sistemi alanlara 3D gözlük ve DreamWorks Animation”ın Monsters vs. Aliens filmini 3D Blu-ray özel bir pakette sunuyor. Aynı zamanda 2010 yılının ikinci yarısında DreamWorks Animation”ın Shrek filmi serisi de Samsung kullanıcılarına 3D Blu-ray olarak sunulacak.
 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here