Ana sayfa Haber Samsung 18″ tabletini CES”te tanıtabilir

Samsung 18″ tabletini CES”te tanıtabilir

0

Samsung, CES 2016‘daki stand hazırlıklarını tamamlamak üzere. CES 2016’da Samsung, dizüstü modellerini akıllı telefonlarını, Curved TV‘lerini tanıtacak ve bunun yanısıra firmanın hazırladığı bazı sürprizler de mevcut. Bu sürprizlerden bir tanesinin de 18″lik dev bir tabletin olma ihtimali oldukça yüksek. Android tablet olarak geliştirilen model, edge gibi farklı bir tasarımla kullanıcıya sunulması bekleniyor ve Samsung Gear S2 gibi dairesel çizginin ağırlıkta olduğu bir tasarım bekleniyor. Diğer Galaxy Tab‘lerin tasarımlarından hayli uzaklaşmış bir Samsung Android tableti, CES 2016′da bizleri bekliyor olabilir.

Gelişmelere göre, Samsung’un bu dev tableti 8GB’tan alt seviye olarak başlatılacak, farklı RAM ve hafıza depolamalı modelleriyle son kullanıcıya değil sektörel kullanıcıya yönelik bir model. Yani iPad Pro’ya, Surface Pro‘ya ciddi bir takip Samsung‘tan geliyor.

Samsung S Pen ile ilgili bir bilinmezlik söz konusu. Bu S Pen Galaxy Note 5 modelinde değişmişti, modelin tanıtımlarında ise zaten bu özelliğin üzerine gidildi. Bu kadar az aralıklarla yeni bir özellik eklendi mi, belli değil ancak S Pen menüsünde değişiklikler olacak gibi. 

Cihazın işletim sistemiyle ilgili farklı haberler mevcut. Bazı kaynaklara göre Windows 10 işletim sistemini, bazı kaynaklara göre ise Android for Work çerçevesinde, bir Android tablet olacağını söyleyenler de var.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here