Ana sayfa Haber Sahne Şirketlerin müzik yarışmasını Avea kazandı

Sahne Şirketlerin müzik yarışmasını Avea kazandı

0

En iyi sahne performansı Avea çalışanından çıktı

Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarıştığı “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasında beş hafta süren müzik maratonunun sonunda kazanan grup Avea’nın Musikişinas adlı grubu oldu.
sahne şirketlerin müzik yarışması

Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarıştığı “Ballantine”s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasında beş hafta süren müzik maratonunun sonunda kazanan grup Avea”nın Musikişinas adlı grubu oldu.
 

3 Haziran Cuma gecesi, Citibank”ın Rockciti, Jotun Boya”nın Penguin Spirit, Lundbeck İlaç”ın Arsız, Avea”nın Musikişinas ve Turkcell”in Celloband isimli grupları arasında iddialı bir final performansı yaşandı.
 

Gecenin jürisini; Milliyet Gazetesi Müzik Yazarı Tolga Akyıldız, Radyocu ve Müzik Eleştirmeni Şafak Karaman, Müzik Yazarı Murat Beşer, Rock FM Genel Yayın Yönetmeni Metehan çakır, Sound Dergisi Editörü Cem Sarıoğlu, ve Aydilge Sarp oluşturdu.

Yarışma Jürisinin yanı sıra, geceye katılan dinleyicilerin keypad”ler aracılığı ile verdiği oyların sonunda kazanan grup belirlendi ve Avea”nın Musikişinas adlı grubu Ballantine”s özel ödülü olan Paris”de 25 Haziran tarihinde Stade De France”da düzenlenen Black Eyed Peas konseri ulaşım, konser bileti ve konaklamayı kapsayan hediye çekinin sahibi oldu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here