Ana sayfa Haber SAE Seminerleri Mike Nielsen”le devam ediyor

SAE Seminerleri Mike Nielsen”le devam ediyor

0

Audio Engineering, Digital Film & Animation ve Web Design & Development alanlarında eğitim veren dünyanın en önemli kurumlarından SAE’nin İstanbul ayağı, verdiği eğitim kadar düzenlediği seminerlerle de dikkat çekiyor.

 

Yeni Zelanda”lı müzik prodüktörü, mix mühendisi ve programcı Mike Nielsen, 4 Aralık 2009 ve 18 Aralık 2009 tarihlerinde SAE İstanbul’da seminer verecek.
İngiltere”ye yerleştikten sonra, dünya turnelerinde ve festivallerde, canlı müzik mühendisi olarak  görev aldı.
Bir süre Londra Strongroom Studios”da kayıt ve mix mühendisliği eğitimi gördükten sonra, burada yapımcı, programcı ve yazar olarak kariyerine devam etti.
 

Bir süre Londra Strongroom Studios”da kayıt ve mix mühendisliği eğitimi gördükten sonra, burada yapımcı, programcı ve yazar olarak kariyerine devam etti. Mike Nielsen, aynı zamanda, albüm ve soundtrack çalışmalarıyla, ödüllü bir 5.1 surround mix mühendisi.Jamiroquai”in “Emergency on Planet Earth” ve “Return of the Space Cowboy” albümleri başta olmak üzere birçok önemli albümün yapımcılığını üstlendi. Elektronik müziğin öncülerinden Underworld”un 5 ayrı albümünün mix çalışmalarının yanı sıra, KAL, Natacha Atlas gibi sanatçılarla programcı ve yapımcı olarak çalıştı.

Seminer ücretsizdir ve İngilizce olacaktır. Seminere katılmak için lütfen saeistanbul@sae.edu adresine aşağıdaki bilgileri içeren bir mail göndererek rezervasyon yaptırınız.

-Ad-Soyad
-Adres
-Telefon
-E-mail
-Doğum Tarihi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here