Ana sayfa Haber SAE İstanbul Mart Etkinlikleri

SAE İstanbul Mart Etkinlikleri

0

SAE Istanbul, Audio Engineering ve Digital Film & Animation alanlarındaki seminer ve tanıtım günlerine Mart ayında da devam ediyor

Sinema dünyasının önemli isimlerinden Zeki Demirkubuz, Zahit Atam ve önder çakar’ın katılımıyla; bir karakterin yaratım sürecininin tartışılacağı söyleşi, ses mühendisi ve tasarımcısı Peter Lorenz’in gerçekleştireceği Sound Design ve Foley Semineri, Goldfrapp, Gwen Stefani, Nelly Furtado gibi önemli sanatçılarla çalışmış olan ses mühendisi ve müzisyen Aidan Love’ın gerçekleştireceği Remix Semineri bu etkinliklerden bazıları.
 

10 ve 24 Mart tarihlerinde ise, Audio Engineering ve Digital Film & Animation Programları tanıtım günleri düzenlenecek. Tanıtım günlerinde; SAE eğitim konsepti, ders programları, stüdyo ve iş istasyonları hakkında detaylı bilgi edinebilir, eğitmenlerle tanışabilir ve merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz. Bu arada hatırlatmakta fayda var, SAE Istanbul, tanıtım günlerinde gerçekleşen kayıtlarda kontenjan rezervasyon ücreti (kayıt ücreti) talep etmiyor.
 

Detaylı bilgi için; http://istanbul.sae.edu

SAE Istanbul Mart 2012 Etkinlik Programı:

02 Mart Zeki Demirkubuz, Zahit Atam ve önder çakar Söyleşisi

10 Mart Tanıtım Günü

16 Mart Sound Design & Foley Semineri – Peter Lorenz

23 Mart Remix Semineri – Aidan Love

24 Mart Tanıtım Günü

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here