Ana sayfa Haber SAE”den Burs Müjdesi!

SAE”den Burs Müjdesi!

0

2009 yılından bu yana küresel multimedya standartlarını Türkiye’ye taşıyan SAE İstanbul, yeni öğretim dönemini çeşitli burs imkanlarıyla açıyor

Dünyanın en büyük özel medya eğitim kurumu SAE Institute, Mart 2013’te başlayacak eğitim programları için 2 öğrenciye tam burslu, 4 öğrenciye ise yarı-burslu olarak, eşsiz bir “uygulamalı eğitim” anlayışıyla tanışma şansı sunuyor.
Siz de Ses Mühendisliği ya da Dijital Film Yapımı alanlarında yaratıcı bir kariyerin basamaklarını tırmanmak istiyorsanız;www.istanbul.sae.edu adresini ziyaret ederek başvuru koşullarını öğrenebilir ve SAE hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

SAE Istanbul 2013 Burs Programı Başvuru Koşulları:

– SAE Istanbul 2013 Burs Programı; 2013 yılı içerisinde başlayan Audio Engineering ve D. Film & Animation Diploma Eğitim Programları için, 2 adet tam (%100) ve 4 adet yarı (%50) olmak üzere, toplam 6 burs içermektedir.

– SAE Istanbul 2013 Burs Programı, 03 Ocak – 18 Şubat 2013 tarihleri arasında 3 aşamalı olarak gerçekleşecektir.

– Online olarak, https://istanbul.sae.edu/tr/form/237 adresinden gerçekleştirilecek 1. aşama başvurular için son başvuru tarihi 24 Ocak 2013’dür.

– SAE Istanbul tarafından gerçekleştirilecek değerlendirme sonucu 2. aşamaya devam etmeye hak kazanan başvurulardan, 07 Şubat tarihine kadar “Burs Başvuru Dosyalarını”1 elden veya posta yolu ile enstitütüye ulaştırmaları istenecektir.

– Yapılacak değerlendirme sonucu 3. aşamaya devam etmeye hak kazanan başvurular ise, 11 – 15 Şubat tarihleri arasında mülakata çağırılacaklardır.

– Burslara hak kazananlar 18 Şubat 2013 tarihinde SAE Istanbul internet sitesinden açıklanacaktır.

– Başvuru sahiplerinin lise mezunu ve 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir.

– Başvuru sahipleri, burs başvurusu sırasında verdikleri kişisel ve iletişim bilgilerinin doğru olduklarını taahüt eder.

– Başvuru sahipleri, burs başvurusu için gönderdikleri görsel ve işitsel yapımlar ile ilgili tüm fikri mülkiyet haklarının kendilerine ait olduklarını ve ilgili kişilerden yetki belgesi alarak söz konusu fikri mülkiyet haklarını kullanma yetkisine sahip olduklarını kabul eder.

– SAE Istanbul çalışanları ve yakınları, burs başvurusunda bulunamaz.

– SAE Istanbul, burs programının şartları ve zamanlaması konularında her türlü değişiklik yapma hakkını kendisinde saklı tutar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here