Ana sayfa Ürün İnceleme Sades T-Power (SA-701) Gaming Headset

Sades T-Power (SA-701) Gaming Headset

Oyun performansınıza katkıda bulunacak mütevazı fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız bu model tam size göre. Sades T-Power (SA-701) Gaming Headset

0

Türkiye pazarına kısa süre önce giriş yapan Sades’in iddialı kulaklığı T-Power SA-701, kutusundan çıkar çıkmaz ‘oyun tutkunuz için’ özenle tasarlandığını hissettiriyor. Son derece mütevazı bir fiyatla gelmesine karşın özellikle kulaklık pedlerindeki malzeme kalitesiyle fark yaratan modelde konfor ve tasarımın önceliklendirildiği dikkatlerden kaçmıyor. Oldukça yumuşak kulaklık pedlerine sahip olan SA-701, uzun oyun seanslarınız için ideal. Kafaüstü kulaklık formundaki tasarımında başlığın ayarlanabilir oluşu sayesinde hem çocuklar hem yetişkinler tarafından kullanılabiliyor. Kulaklıkta ayrıca mikrofon da mevcut. Görünümü Yukarı kaldırılarak engellenebilen mikrofon bölümü, online oyunlarda net ses iletimi sağlıyor.

Nikel kaplamalı mikrofon ve ses jack’ı ile bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz uzun kablosunun ortasındaki özel bölüm, ses yükseltme-kısma ve tamamen kapatıp açma olmak üzere 2 farklı kontrole ev sahipliği yapıyor. Burası adeta bilgisayar devreden çıkararak işlem gerçekleştirebildiğiniz, kullanımı son derece kolaylaştıran bir ekstra. Kulaklıktaki 40mm sürücüler yüksek ve detaylı ses sunumu sağlıyor. Oyunda hayati önem taşıyan ayrıntılar (düşman yürüdüğünde çıkan çıtırtı gibi ince sesleri dahi duyabiliyorsunuz) için ideal bir kulaklık olduğunu belirtelim.

Artılar

Fiyat-Performans

Ergonomik ve rahat

Ses kalitesi

Eksiler


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here