Ana sayfa Haber S.T.A.L.K.E.R.”ın hayran yapımı eklentisine güncelleme geldi!

S.T.A.L.K.E.R.”ın hayran yapımı eklentisine güncelleme geldi!

0

Sağlam bir oyuncu topluluğuna sahip olan S.T.A.L.K.E.R., uzun yaşamı boyunca eklenen hayran yapımı modlar ve hikayeler ile yeniden canlandırıldı. Bu mod sahnesinde en büyük role sahi olan “Lost Alpha” isimli eklenti, yeni versiyonu ile oyunculara sunuldu. “dez0wave” adlı mod yapımcısı aslında unutulmuş ve yeni içerikten daha fazlasını sunuyor.

İçeriklerle beraber asıl versiyonunda bulunan sorunlar da gideriliyor

Mod yapımcısı, aslında yeni içeriklerle beraber GSC Game World’ün çıkardığı sürümde bulunan hatalar ve oyunu kapatan sorunların üstesinden de geliyor. 2002 senesinde çıkarılan ve halen unutulmayan S.T.A.L.K.E.R. serisine bu tür yamalar ve modlar, genelde daha fazla oyuncu çekmeye yarıyor. Post-apoliptik dünyada geçen S.T.A.L.K.E.R. oyunları, genelde Fallout veya Wasteland gibi aynı türlerin alternatif oyunu olarak kabul ediliyordu.

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha’nın 1.4005 versiyonuna moddb sitesinden ulaşabilirsiniz. 1.4005versiyonunda gelişmiş grafikler, daha önceki versiyonda bulunan sorunların giderilmesi ve daha fazla içerikler bulunuyor. Mod yapımcısı, bu eski oyunun yeni makinelerde çalışması için de DirectX10uyumluluğunu getirmiş bulunmakta. Yani eski S.T.A.L.K.E.R. deneyimini yeni makinelerde sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here