Ana sayfa Haber Roxio Toast 15 PRO ile multimedya yönetimini ileriye taşıyın

Roxio Toast 15 PRO ile multimedya yönetimini ileriye taşıyın

0

Dosyaları arşivlemek için DVD yazımının yanı sıra Blu-Ray olarak da dosyalarınızı arşivlemenize olanak tanıyan Roxio Toast 15, Corel”in önemli programlarını da bünyesinde barındırarak, multimedya yönetimini tek bir çatı altında kullanıcılara sunuyor.

Roxio Toast 15 Pro birçok yeni ek özellikler sunuyor. Bu özellikler ise şu şekilde:
    •    100+ Blu-Ray & DVD Menü Şablonları
    •    Corel® Painter® Essentials footoğraf efekti ve boyama
    •    Corel® AfterShot™ 3 RAW fotoğraf yönetimi ve düzenlemesi
    •    FotoMagico™ 5 RE yüksek tanımlı slayt gösterileri
Roxio Toast 15 Pro”nun paket içeriğinde Bu özelliklerin yanı sıra HDR Express 3 ve Blu-Ray Authoring ekleri de bulunuyor. Bu özellikleri biraz daha detaylı bir şekilde ele alalım.

 

Yeni Corel Painter Essential 5 ve AfterShot 3

Painter Essential 5 eklentisi sayesinde birçok farklı fırça ve boyama araçlarıyla, fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayna boyama, fotoğraf efektleri, akıllı fotoğraf boyama ve eş zamanlı efekt önizleme özellikleri de fotoğraflarınız üzerinde kapsamlı düzenlemeler yapmanıza olanak sağlıyor.

Bunların yanı sıra Corel AfterShot 3 eklentisiyle fotoğraflarınızdaki parlak bölgelerin onarımını yapabilir, Selecitve Editing ile hassas kontroller yaparak, ince detay çalışmaları yapabilirsiniz. Kişiye göre özelleştirilebilen ara yüzü de kullanıcı deneyimini bir adım ileriye taşımanıza yardımcı oluyor.

 

Ekran yakalama

Roxio Toast 15 Pro ile bilgisayarınızın ekranındaki görüntüleri yakalayabilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz. Canlı ekran görüntüsü, web videosu yakalama, HD video yakalama, ses kaydetme, iPad için sesli kitapları kaydetme ve video kliplerini 
düzenleme seçenekleri de Roxio Toast 15 Pro”nun içinde bulunuyor.

Düzenleme araçları

Roxio Toast 15 Pro”nun içinde bulunan Toast Slice eklentisiyle, videolarınızın düzenleyebilir, istemediğiniz bölümleri kesin. Toast Audio Assistant ile ses dosyalarınızı düzenleyebilir ve ses dosyalarının kalitesini artırabilirsiniz.

 

Dönüştürme, kaydetme

özel video profilleri ve hazır setler aracılığı ile zamandan tasarruf ederek, videolarınızı farklı aygıtlara göre dışarı aktarabilirsiniz. DivX Plus HD, MV gibi formatlara göre videolarınızı dışarıya aktarabilir, iPhone ve iPad için de videolarınızı dönüştürebilirsiniz.

Roxio Toast 15 Pro ile HD videolarınızı Blu-Ray disklere kaydederek, kendi arşivlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra HD videolarınızı standart DVD”lere de kaydedebilirsiniz.

Roxio Secure Burn ile dosyalarınızı koruyabilirsiniz

Roxio Secure Burn özelliği sayesinde verilerinizi bir diske kaydederken, şifreleyebilir ve böylelikle dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Diske kayıt haricinde verilerinizi şifreleyerek, bir USB cihazına aktarabilir ve böylelikle daha güvenli bir şekilde verilerinizi saklayabilirsiniz.

Roxio Toast 15 Pro’nun fiyatı ve satın almak için Eti Yazılım Merkezi ile temasa geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here