Roxio Creator NXT5 ile 15 farklı Roxio ürünü bir arada

Ürün fotoğraf, müzik ya da video ile ilgilenen kişilere birçok farklı çözümü tek bir çatı altında sunuyor

Roxio Creator NXT5 15 farklı Roxio ürününü tek bir çatı altında toplayarak, fotoğraf, müzik ya da video ile ilgilenen kişilere birçok farklı çözümü tek bir çatı altında sunuyor. Roxio Creator NXT5’in içindeki araçlardan yararlanarak oluşturduğunuz medya çalışmalarını dilerseniz DVD’ye aktarabilir dilerseniz de popüler sosyal ağlara doğrudan yükleyebilirsiniz.

Kapsamlı video düzenleme

Roxio Creator NXT5 üzerinde video düzenlemeleri ve montajları yapmak mümkün. HD video düzenlemeleri yaparken, resim içinde resim (picture in picture) özellikleri, jenerik ekleme ve farklı geçiş efektleriyle videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Renk ve parlaklık ayarlarının yanı sıra videolarınıza başlıklar ve metinler de ekleyebilirsiniz.
Multi-Camera Video Editor ve Audio Syncing özelliği ile video kliplerinizi otomatik olarak hizalayarak, daha yaratıcı hikayeler oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar ekranından görüntü yakalayarak, bu görüntüleri düzenlemek için de Roxio Creator NXT5’dan faydalanabilirsiniz. Ses ve görüntüyü eş zamanlı kaydederek, bilgisayar ekranında yaptığınız çalışmaları kaydedebilir ve başkalarıyla bu çalışmaları paylaşabilirsiniz.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam