Ana sayfa Mobil Romantik iPad uygulamaları

Romantik iPad uygulamaları

0
English Rose – 3D Valentine”s Day Virtual Gift
Sevgililer Gününün en anlamlı hediyelerinden biri de şüphesiz kırmızı güldür. Bu güzel çiçek, adeta asırlardır bir sevgililer günü ritüelidir ve onsuz bir akşam yemeği ya da çok özel sevgi sözcükleri belki de sevgiye dair anlamlı anlar düşünülemez. iPad”inizi sevgililer gününe dair bir anlam aracı olarak düşünmek istediğinizde ise English Rose-3D Valentine”s Day Virtual Gift uygulaması, eşsiz güzellikte 3 boyutlu ve yüksek çözünürlüklü kırmızı gülleri, sevgilinize Facebook, Twitter ya da E-mail ile göndermenizi sağlamaktadır. üstelik sevgililer günü mesajınız ve romantik bir müzik eşliğinde.
$0.99
  english rose
     
yüzük ölçünüzü hesaplayın   Yüzük ölçünüzü Hesaplayın
Sevgilinize bir yüzük hediye etmek istediğinizde en sıkça rastlanan handikaplardan biri yüzüğün sevgilinizin parmaklarına uymamasıdır. Yüzük ölçünüzü Hesaplayın uygulaması sayesinde artık sevgilinizin, eşinizin yüzük ölçüsünü bulmanız çok kolay. Sevdiğinize hediye alırken veya internetten kendiniz için yüzük almaya çalışırkenki yüzük ölçüsü bulma derdiniz bu uygulama sayesinde ortadan kalkıyor.
Bu uygulama ile
-Yüzük ölçünüzü bulabilirsiniz
-Her zevke göre farklı olarak tasarlanmış, birbirinden şık yüzükleri inceleyebilirsiniz.
ücretsiz
     
Valentine Gift Idea
Arkadaşlarınıza ya da sevgilinize sevgililer gününde neler hediye edebilirsiniz? Bu özel günün anlam ve önemine geniş bir hediye yelpazesinden bakmak isterseniz Valentine Gift Idea, başvuru kaynaklarınızdan olacak. Sevgiliniz için ne hediye etmeniz gerektiğinde kafanız karışıksa uygulamanın kullanışlı arayüzü sayesinde hediye seçenekleri arasında gezinebilirsiniz. Sevgiliye hediye fikirlerinin yanı sıra yakınlarınıza da önerilerde bulunabilirsiniz. Bunun için seçtiğiniz hediyeyi paylaşın. üstelik favori sevgililer günü hediye seçeneklerini kaydedebilirsiniz. Uygulama ücretsiz ancak daha geniş bir seçenek klavuzuna ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde 0.99 dolarlık Valentine Gift Idea Pro uygulamasına göz atabilirsiniz.
ücretsiz
  valentine gift idea

 

Makeup Touch
Makeup Touch, sevgililer gününde makyaj konusunda bayanların en önemli yardımcılarından olacak. Kendi yüzünüzün fotoğrafını çekin ve sonrasında allık, ruj, göz farı ve daha birçok seçenek ile sanal makyaj yapın! Kolay kullanımlı, dokunmatik tabanlı makyaj arabirimi, size makyaj ve renkler konusunda harika bir şekilde hizmet edecek. Yüklediğiniz fotoğraflarda yüz şekli algılanıyor ve böylelikle 3 boyutlu yani daha gerçekçi bir şekilde makyaj sonuçlarını görebiliyorsunuz. Sevgililer gününe dair makyaj planınızı yakın dostlarınızla paylaşmak istediğinizde e-posta, Facebook gibi kanallarla sosyal ağ entegrasyonunun keyfine de varabilirsiniz. 84 farklı göz kalemi ürünü ile göz çevresi makyajı adına Makeup Touch mucizevi bir uygulama. 500″den fazla gerçekçi kozmetik ürünü arasından yapacağınız makyaj denemeleri ile makyaja dair bakışaçınızı ve öngörünüzü geliştirebilir, favori makyaj çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz.
ücretsiz
  make up touchü
     
love   Love
Love, aslında düşündürücü bir uygulama. Aşk ve fotoğraf kavramlarının adeta şaşırtıcı bir boyutu Love. Slayt gösterileri ile Charles Lam ve Thomas Bresson gibi dünyaca ünlü birçok fotoğrafçının çekmiş olduğu yüzlerce aşk temalı fotoğrafı iPad ekranınızda görebilir ve tek bir dokunuşla seçtiğiniz fotoğrafı duvar kağıdı olarak atayabilirsiniz. iPad”ninizde sevgililer gününe dair duygu ve bütünlüğü yakinen tatmak ve yakınlarınızla paylaşmak için Love, profesyonel ve şık bir seçim.
$2.99

 

iSevgili
iSevgili, eşinizin veya sevgilinizin özel günlerini hiç unutmamanızı sağlayacak bir uygulama. Bu uygulamayı kullanarak özel günlerinizi kaydedebilir ve size önceden hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz. Konu sevgililer günü olduğunda yoğun iş temponuzun size bu özel günü unutturabileceğini düşünenlerdenseniz iSevgili tam ihtiyacınız olan iPad uygulaması! Ayrıca sevgililer günü dışında dilediğiniz tüm tarihleri kaydedebilir ve sonrasında uygulamanın size bu tarihleri hatırlatmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eklediğiniz gün için özel olarak hatırlatma tarihi ekleyebilir, her sene hatırlatılmasını isteyebilir, unutmamanız gerekenleri not alabilirsiniz. Ana sayfada en yakın etkinliğiniz görünür ve üstünde gerçekleşmesi için kalan süre gösterilmektedir. Birden fazla gün eklediğinizde ana sayfanın altında bir liste ekranı oluşacaktır ve buradan ana ekrandaki hariç en yakındaki 3 özel gününüzü görebilirsiniz. Eklediğiniz günleri üzerine basarak daha sonra detaylı bir şekilde görebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.
özellikler
– özel gün kayıt edebilme.
– Hatırlatma.
– Her sene tekrarlama.
– ön kayıtlı özel günler(Sevgililer günü, anneler günü …)
– Kalan süreyi hesaplama.
ücretsiz
  isevgili
     
love kisses photo studio   Love & Kisses Photo Studio
Aşk ve öpücük. Bu ikisini birbirinden ayrı düşünemeyenlerdenseniz Love & Kisses Photo Studio, yüzlerce fotoğrafınızı yükleyebileceğiniz “aşk temalı” bir uygulama. Uygulama sayesinde size özel fotoğrafları iPad”inizde saklayabilir ve istediğiniz zaman bu anlara geri dönebilirsiniz.
$0.99

 

Makeup!
Makeup! Bir makyaj sanatı uygulaması. Bu uygulama da göreceklerinize bambaşka bir “makyaj dünyasının” varlığına ilk bakışı atabilirsiniz. Kozmetik sanatının global düzeyde en iyi fotoğraf sanatçılarının en iyi kozmetik sanatçılarının eserlerini görüntülemesi ile ortaya çıkan yüzlerce fotoğraf Makeup!”ta. Profesyonel arka plan atmosferleri, profesyonel fotoğrafçılar ve profesyonel fotoğraflar…Seçtiğiniz artistik fotoğrafı, kaydet butonuna basarak iPad”inizde ekran görüntüsü olarak kullanabilirsiniz.
$2.99
  makeup
     
ipad aşk temalı kılıflar   iPad/iPad 2 için”aşk”temalı kılıflar
iPad sahibi sevgiliye ya da çok sevdiğiniz yakınlarınıza sevgililer gününde şık ve gösterişli iPad kılıf seçenekleri içinden “kalp ve aşk” temalı versiyonları hediye edin! Sevgililer gününe özel olarak tasarlanmış iPad kılıf seçeneklerinin ortak noktası ise mutlaka bir yerlerinde sevgi sözcüklerinin geçiyor oluşu ve kocaman kalpli desenlere sahip olmaları. iPad kılıflarında aşk teması, ayrıca kılıflardaki “koruma” özelliğinin sevginizi koruma anlamı ile bütünleşebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here