Ana sayfa Haber Rolls-Royce”un yeni silüeti: Vision Next 100

Rolls-Royce”un yeni silüeti: Vision Next 100

0

Rolls-Royce VISION NEXT 100, Londra”da görkemli bir organizasyon ile takdim edildi. Bu araba, lüks mobilitenin geleceğini tayin etmekle kalmıyor, 103EX kod adı ile bir “vizyon aracı” olma iddiası da taşıyor. Rolls-Royce VISION NEXT 100, geleceğin lüks müşterisinin mobilite taleplerini önceden görüyor. Rolls-Royce tarafından, aylar boyunca yapılan araştırmalar ve markanın sürekli müşterileri ile görüşmeler sonrasında hayata geçirilen bu araba, modelin lüks kişisel mobilitenin geleceğine ilişkin planlarının, Rolls-Royce“u bir yüzyılı aşkın süredir dünyadaki en seçici ve güçlü patronların tercih ettikleri marka haline getirmiş olan başlıca özellikleri temsil etmeye devam edeceğine ilişkin açıkça ifade ettikleri güvence alma arzularını ortaya koymayı amaçlıyor.

 

Bu “vizyon aracı”, yüzüncü yıl dönümü kutlamaları – GELECEK 100 YIL – çerçevesinde BMW Grubu tarafından 7 Mart 2016 tarihinde Münih”te ilan edilen modellerden biri ve 16 Haziran 2016″da ilk kez görücüye çıktı. Yüksek standartlardaki tasarımında öne çıkan detay “kişiselleştirebilme”; bu aracı satın almadan önce verilecek sipariş doğrultusunda hazırlanma söz konusu. Güçlü otonom teknolojiler, akıllı kokpit ve yüksek performanslı yapısıyla zahmetsiz yolculuk ve hızı aynı aracın içinde sunmayı başarıyor. 

 

Rolls-Royce, müdavimlerini ve onların gelecekteki olası arzu ve motivasyonlarını samimiyetle anlamaktadır. Rolls-Royce, gerçek lüksün son derece kişisel olduğunu ve geçmişteki ve şimdiki her Rolls-Royce”ın alameti farikalarının geleceğinin anahtarını oluşturduğunun bilincindedir. Tasarımcılar bu nedenle, zarif çözüm olan Rolls-Royce VISION NEXT 100″ü desteklemekle kalmayan, aynı zamanda lüks mobilitenin geleceğini bir bütün olarak somut bir şekilde örnekleyen dört ana prensibi ayrıştırmıştır:

 

Kişisel Vizyon

Zahmetsiz Yolculuk

Büyük Sığınak

Büyük Varış

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here