Ana sayfa Donanım Rollei ile 3D dünyasına dalın

Rollei ile 3D dünyasına dalın

0
Rollei, 2011 yılında üç boyutlu dünyaya giriş yapacak ve dijital kamera Powerflex 3D ve dijital fotoğraf çerçevesi Designline 3D ile ilk defa büyüleyici 3 boyutlu deneyimler için ürünler sunmaktadır. Rollei’in üç boyutlu cihazları özel Parallax Barrier ekran teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde üç boyutlu fotoğrafları ve videoları özel gözlük kullanmadan izleyebilirsiniz.  
Rollei’in yeni Powerflex 3D ile, kolayca üç boyutlu fotoğraflar çekebilir ve üç boyutlu videolar kaydedebilirsiniz. 1/2,5″” CMOS görüntü sensörlü eşzamanlı çalışan iki objektif azami 2592×1944 çözünürlüklü 3D görüntüler kaydeder. Videolar,saniyede 30 resim ile mükemmel HD kalitesinde(1280×720) kaydedilir. 640 x 480 pikselli 2,8 inç büyüklüğündeki LCD ekranda her bir gözünüz kayıtları hafif kaydırılmış algılar ve bu görüntüler otomatik olarak üç boyutlu görüntülere dönüştürülür. Bu efekt size, gözlüksüz 3D keyfi yaşatacaktır.
  çift mercekli 5 megapiksel Powerflex, isterseniz 2D resimler de çekebilir ve 2D videolar kaydedebilir. 2D modunda ayrıca 8x dijital zoomdan faydalanabilirsiniz. Kamera üzerindeki bir düğmeye basılarak 3D ile 2D kayıt modu arasında geçiş yapılabilir. Görüntü sabitleyici ve manüel ayarlanabilir beyaz dengesi gibi dijital özellikler her iki kayıt modunda kullanılabilir. Powerflex 3D’yi yalnızca teknik özelliklerinden dolayı değil aynı zamanda ince tasarımı ve kullanımı kolay menü yönlendirmesi nedeniyle de elinizden bırakamayacaksınız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here