Ana sayfa Haber Rocksteady Studios, yeni oyunları için açıklamalarda bulundu!

Rocksteady Studios, yeni oyunları için açıklamalarda bulundu!

0

Büyük ilgi toplayan ve piyasaya sürülmesinden itibaren pek çok oyunun örnek aldığı mekanikler sunan Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios, oyuncuları heyecanlandırmayı sürdürüyor. Yeni oyunun üzerinde çalıştıklarını ve oldukça ses getireceklerini, daha önceki mesajlarında belirten stüdyodan yeni bir Twitter paylaşımı geldi. Bu paylaşım, olası bir açıklamanın yaklaştığını haber veriyor sanki.

Rocksteady Studios tarafından paylaşılan Twitter mesajında, hareket yakalama çalışmalarının yapıldığı stüdyonun fotoğrafı paylaşıldı ve altına heyecan verici bir not düşüldü. Notta, “Rocksteady Mocap stüdyosu. Fırtına öncesi sessizlik…” yazıyordu ve bu Twitter paylaşımını okuyan herkesin aklına, fırtınanın kendisi geldi tabii ki. İddialı bir proje üzerinde çalıştıklarını, önceki röportajlardabelirten stüdyo yetkilileri, yeni oyunlarının büyük bir etki yapacağına inanıyorlar ve ipuçları vererek, gündemde kalmayı başarıyorlar.

Yakın zamanda, ekibin yeni oyununa dair hareket yakalama çalışmaları sırasında çekilmiş bir görsel paylaşılmıştı. Yukarıda görebileceğiniz görselde, hareketleri oyuna aktarılacak pek çok sanatçı görünüyor. Yeni oyunun, çok sayıda ana karakter içerdiği izlenimini veriliyor sanki resim vasıtasıyla.  Unutmadan hatırlatalım, Rocksteady Studios geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada, kesinlikle yeni bir Batman Arkham oyunu yapılmayacağı söylenmişti.

Gelen bilgiler ışığında, gelişim süreci devam eden oyunun bir Superman veya Justice League oyunu olacağı tahminleri çoğunlukta. Oyunun açık dünya mı, yoksa çizgisel bir ilerleyişe mi sahip olacağıysa, diğer detaylar gibi saklı tutuluyor. Son Batman Arkham oyununu baz alırsak, fazla sayıda DC süper kahramanı içeren bir açık dünya aksiyon oyunu, en akla yakın tahmin gibi duruyor. Bakalım öncesinde sessizlik yaşanan fırtınayla ilgili ayrıntılar ne zaman gelecek? Bekleyip göreceğiz, siz de tahminlerinizi veya beklentilerinizi, yorum olarak yazabilirsiniz. Yeni oyunla ilgili, Twitter iletisini ise aşağıdan görebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here