Ana sayfa Oyun Rockstar Games”in GTA Online için çalışmalarına devam edecek!

Rockstar Games”in GTA Online için çalışmalarına devam edecek!

0

Listede neler yok neler! öncelikle iki adet Adversary modunun daha geleceği onaylandı. Buna ek olarak, yeni yeni araçlar ve yeni bir yarış modu da bizlerle buluşacak. Bu da demek oluyor ki, GTA Online oyuncuları bir süre daha başında tutmaya devam edecek.

İsterseniz Adversary modları ile başlayalım… Condemned ve Dogfight adları altında yayınlanacak olan bu iki moddan ilki, yani Condemned, bir takım çalışmasına sahne olacak. öyle ki, bir oyuncu hedef haline gelecek ve takımdaki diğer üyeler, arkadaşlarını hedef haline getiren rakip takım oyuncusunu bertaraf etmeye çalışacaklar. Diğer Adversary modu olan Dogfight ise, adından da anlaşılacağı üzere yine uçakların dahil olacağı bir mücadeleye sahne olacak.

GTA Online’a dahil olacak araçlar ise toplamda üç adet. Bunlardan bir tanesi, oyuncuların uzun zamandır talep ettiği bir helikopter olan Hunter, Coil Cyclone adında yüksek performanslı bir araba ve Batmobile’dan esinlenilerek hazırlanmış olan Vigilante.

Son olarak, Transform Races ise Stunt Racing’in gelişim anlamındaki bir sonraki durağı olacak. Bir nevi uzun mesafe koşusu yapısında olacak Transform Races ile aynı yarış içerisinde, sırasıyla karada, denizde ve havada yarışacağız. Yarışacağımız parkurlar bir ortamdan diğerine geçişler yapılmaya imkan verece şekilde hazırlanmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here