Ana sayfa Haber Rihanna ile Mor Ve Ötesi Aynı Sahnede!

Rihanna ile Mor Ve Ötesi Aynı Sahnede!

0

Doritos, Mor ve ötesi ile Rihanna’yı biraraya getiriyor

19 Ekim itibariyle başlaması planlanan “Doritos Late Night” adlı
küresel müzik etkinliği, dünyaca ünlü R&B ve pop yıldızı Rihanna ile beş ülkeden müzisyenleri bir araya getiriyor.
“Gece yarısından sonra Doritos” sloganı ile gerçekleşecek bu büyük müzik olayına Türkiye”yi temsilen katılan grup ise mor ve ötesi. Ayrıntıları henüz açıklanmayan ancak Rihanna”nın internette yayılan “Who”s That Chick” videosu ile merak uyandıran etkinlik ile ilgili gelişmeler,
TYTZ.com ve doritoslatenight.com ile mor ve ötesi”nin Facebook hayran sayfasında!

 

 

 

İlk olarak Rihanna”nın internete sızan “Who”s That Chick” isimli videosunun arkasında, gecelerin vazgeçilmez atıştırmalığı Doritos”un merak uyandıran küresel bir müzik etkinliği bulunuyor. Dünyaca ünlü R&B ve pop yıldızı Rihanna ile birlikte İngiltere, Kanada, Güney Afrika, Brezilya ve Türkiye olmak üzere sadece beş ülkeden müzisyenleri bir araya getiren “Doritos Late Night” etkinliğinin, 19 Ekim 2010 tarihi itibariyle başlaması planlanıyor.

Londra”dan Professor Green, Toronto”dan Down With Webster, Johannesburg”dan Teargas ve Sao Paolo”dan Sensacional Orchestra Sonora”nın yer aldığı etkinlik kapsamında kampanyaya İstanbul”dan katılan grup ise mor ve ötesi oldu.

Ayrıntıları önümüzdeki birkaç hafta içerisinde gün ışığına kavuşacak olan ve “gece yarısından sonra Doritos” sloganı ile sürprizli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacağı konuşulan Doritos Late Night ile ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz adresler:
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here