Ana sayfa Haber Richie Kotzen Türkiye Turnesi 22 Mart”ta başlıyor!

Richie Kotzen Türkiye Turnesi 22 Mart”ta başlıyor!

0

2010 yılında İstanbul”da kapalı gişe konser veren gitarist/solist Richie Kotzen Efes Pilsen”in sponsorluğunda, Bronx Production”un katkılarıyla Mart ayında Türkiye Turnesine çıkıyor

Sanatçının Türkiye Turnesi 22 Mart Perşembe gecesi İstanbul”da Bronx”ta, 23 Mart Cuma gecesi İzmir”de Bios”ta ve 24 Mart Cumartesi gecesi de Ankara”da Hayal Kahvesi”nde gerçekleşecek.
 

Rock, blues, metal, jazz, fusion gibi birbirinden farklı müzik türlerini başarıyla yorumlayan gitar virtüözü Richie Kotzen ilk albümünü 17 yaşındayken çıkardı ve kısa sürede bir çok müzisyenin birlikte çalışmak için can attığı bir müzisyen haline geldi. Greg Howe, T.M.Stevens, Gregg Bissonette, Guthrie Govan, Marco Mendoza ve Stanley Clarke gibi usta müzisyenlerle çalışma fırsatı da yakalayan Kotzen ayrıca dünyaca ünlü Poison ve MR. Big gruplarıyla da çalmıştır.
 

Richie Kotzen son yıllarda yayınladığı blues ve klasik rock arası albümleriyle daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve bu sayede de 2006 yılında ünlü grup Rolling Stones’un turnesinde açılış grubu olarak sahne almıştır.
 

Dünyaca ünlü Poison ve MR. Big gruplarıyla yaptığı albümler ile birlikte solo albümleri ile ülkemizde, özellikle bayan dinleyiciler tarafından, ilgiyle takip edilen Richie Kotzen’in ikinci kez geldiği Türkiye’de Efes Pilsen sponsorluğunda ve Bronx Production katkılarıyla İstanbul, Ankara ve İzmir’de sahne alacak!
 

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da kapalı gişe konser veren Richie Kotzen yeni albümünü 24 Hours adıyla yayınladı. Albümün tanıtımı için çıktığı Avrupa Turnesinin Efes Pilsen sponsorluğu ve Bronx Production katkılarıyla gerçekleşecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here