Ana sayfa Oyun Resident Evil 7: Not A Hero ve End of Zoe için...

Resident Evil 7: Not A Hero ve End of Zoe için fragman yayınlandı!

0

Hem Resident Evil 7: Gold Edition ile hem de halihazırdaki Resident Evil 7: Biohazard oyuncuları için yayınlanacak olan ücretsiz indirilebilir içerikler ile buluşma zamanımız gittikçe yaklaşıyor: Not A Hero ve End of Zoe. Bu zaman zarfında da Capcom, bu iki içerik için yeni fragman yayınlamaya da devam ediyor.

Ana senaryonun bittiği yerde devreye girecek olan ücretsiz Not A Hero içeriğiyle, bildiğiniz gibi serinin en deneyimli isimlerinden olan Chris Redfield ile aksiyon dolu maceraya atılacağız. Hedefimiz ise kayıplara karışmış olan Lucas Baker’ı tutuklamak olacak. Ancak fragmana bakılırsa, bu hiç de kolay olmayacakmış gibi görünüyor.

öte yandan, End of Zoe ise yine ana senaryoyu oynamış olan oyuncular için büyük bir gizemi ortadan kaldıracak. Serum tercihimizi Mia’dan yana kullandığımızda, Zoe’ye ne olduğunun cevabını alacağımız End of Zoe içeriğinde yepyeni bir karakter ile tanışacağız. Adı ise Joe. Baker ailesi ile aynı bölgede yaşayan Joe, en nihayetinde Zoe ile karşılaşıyor. Her ne kadar hanım kızımıza yardımının dokunacağına inanıyor olsa da, görünen o ki kaçınılmaz olana engel olamayacak.

Yayınlanan yeni fragmanı, hemen aşağından Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here