Ana sayfa Haber Resident Evil 7: Biohazard – Gold Edition için çıkış fragmanı yayınlandı!

Resident Evil 7: Biohazard – Gold Edition için çıkış fragmanı yayınlandı!

0

Resident Evil 7: Biohazard – Gold Edition, geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde duyurulmuştu. önceden yayınlanmış olan Banned Footage Vol.1 ve Vol.2 içeriklerine ek olarak Not A Hero ve End of Zoe içeriklerini de beraberinde getirecek olan bu özel sürüm için çıkış tarihi olarak 12 Aralık 2017 işaret ediliyordu. Beklenen gün, geldi ve çattı. Bunun şerefine ise Capcom, güzel bir çıkış fragmanı yayınladı.

Resident Evil 7: Biohazard için ücretsiz olarak yayınlanmış olan Not A Hero içeriğinde, senaryo olarak bir kez daha Chris Redfield olarak tehlikeli bir maceraya atılacağız. Amacımız ise Baker ailesinin belalı çocuğu olan Lucas Baker’ı yakalamak olacak. End of Zoe senaryosunda ise Jack Baker’ın kardeşi olan Joe Baker rolüne bürünerek, serumu Mia için kullandıktan sonra akıbeti belirsiz olan Zoe Baker karakterini kurtarmaya çalışacağız. 

Resident Evil 7: Biohazard – Gold Edition için yayınlanmış olan çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilir, çıkışa özel olarak yayınlanmış olan ekran görüntülerine de galerimizden bakabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here