Ana sayfa Donanım Renginizi belli edin

Renginizi belli edin

0

Samsung’tan Fanatiklere özel Harici Diskler

Samsung”un yeni mobil harici sabit disk sürücülerini; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları için özel olarak tasarladı. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Kulüplerinin Lisansları ile üretilen yeni Samsung Taraftar sabit disk sürücüleri ile artık taraftarlar, bilgilerini takımlarının renkleri ve logoları ile taşıyabilecek.
Samsung”un Taraftar HDD”sinin bellek kapasitesi 500GB ve 5400rpm dönme hızına sahip. Doğa dostu teknoloji ile üretilen bu sabit diskler, 9 MB Tampon Bellek ve 480mbps ortalama erişim süresi ile de maksimum performans sunuyor. Sadece 170gr. ağırlığa sahip Samsung Taraftar HDD ile özel deri kılıf ve USB kablo da hediye ediliyor.

Taraftar HDD”de ayrıca gelişmiş veri kayıt teknolojisi de yer alıyor. Bu özellikler, PC”lerinde kendi film koleksiyonlarını oluşturan tüketiciler için iyi bir çözüm oluşturuyor. USB 2.0 bağlantı teknolojisi içeren HDD”ler, gerçek zamanlı ya da programlı yedeklemeyi mümkün kılan Samsung Otomatik Yedekleme, sanal sürücüde verileri şifreleyen ve saklayan SecretZone ve bir şifre aracılığıyla veriyi iki kez koruma altına alan güçlü veri koruma fonksiyonu SafetyKey gibi birçok kullanıcı dostu özelliği de destekliyor.
 

Sıkı taraftarlara özel olarak geliştirilen harici diskler 189 TL fiyatla satışa sunuluyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here