Ana sayfa Oyun ‘Red Dead Redemption 2’ satış öncesi 100GB indirmelere başlıyor

‘Red Dead Redemption 2’ satış öncesi 100GB indirmelere başlıyor

0

Rockstar Games ekibinin geçirdiği sancılı ve uzun günlerin ardından Red Dead Redemption 2 sonunda neredeyse bizlerle. 26 Ekim’de PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak oyun için yeni bir fragman yayınlayan ve indirmelere bu akşam başlayacağını açıklayan firma, oyuncuların satışlar başlar başlamaz Vahşi Batı’nın tadını çıkarmalarını istiyor.

Oyunun boyutuyla ilgili olarak bazı maddeleri incelediğimizde firmanın indirmelere neden bu kadar hızlı başlamak istediğini rahatlıkla anlayabiliyoruz. PS4 için 99GB indirmeye ihtiyaç duyan oyun, Xbox One için ise 107GB indirme yapıyor. Ek olarak PS4 kurulum sırasında ekstra 50GB depolamaya daha ihtiyaç duyuyor.

Fragmana dönecek olursak oyunun hikayesi hakkında daha detaylı bilgiler alıyoruz diyebiliriz. Arthur Morgan, oyunun ana karakteri hakkında da fragman detaylı bilgiler paylaşmaktan çekinmiyor. Eğer ön siparişinizi vermek için karar vermenin eşiğindeyseniz bunu yapanların Rockstar Games’ten ne gibi bonuslar kazandığını buradan inceleyebilirsiniz. Bunlardan dikkat çeken bir tanesi olarak GTA Online içinde 2 milyon dolar para sahibi olmak gösterilebilir. Bu oyunun tadını da Red Dead Redemption 2’nin online modu için Kasım ayını beklerken çıkarabilirsiniz.


Aracı: Engadget

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here