Ana sayfa Haber Red Bull Air Race, oyun oldu!

Red Bull Air Race, oyun oldu!

0

Red Bull tarafından geliştirilen oyun, Apple App Store ve Google Play Store platformlarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Aksiyon oyun severlere fazlasıyla aksiyon ve hız içerikleri sunan, dünyanın en hızlı motor sporları artık mobil olarak deneyimleniyor. Kullanıcıların gerçek bir 2014 Red Bull Air Race Dünya Şampiyonası‘nda gibi hisseden oyuncular, dünyanın en iyi 12 pilotuyla turnuvanın gerçek pistlerinde yaklaşık 370 kilometre hız ile uçma heyecanı yaşıyorlar.

Akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda Red Bull Air Race şampiyonu olmak için yarışan oyuncular, gerçeğe en yakın tasarlanan uçaklar ile hız adrenalinini tadıyorlar. Gerçek yarış atmosferinde alçak irtifade tehlikeli manevralar yapan oyuncular, gerçekteki gibi engelli parkurları en hızlı şekilde aşmaya çalışacaklar. Dünyada seçkin pilotların başarabildiği yerleri 25 metre uzaklıkta gerçekleşen manevralar, üretilen oyun sayesinde bu heyecan izleyicilere de ulaşıyor.

 

Uzun pilotluk kariyeriniz, Brezilya’daki pilot kampında eğitimlerle başlayıyor ve 2014 Red Bull Air Race Dünya Şampiyonası‘na kadar sizleri sürüklüyor. Abu Dhabi, Las Vegas, Spielberg gibi pist lokasyonlarda uçuş kariyerinizi geliştireceksiniz.  Her biri farklı uçuş özellikleriyle donatılmuş altı farklı uçakla yarışan pilotlar, hangarlardan uçaklarını diledikleri gibi elden geçirip, renklendirebiliyorlar. Oyunda, kariyer modu dışında özel düello modu yarışlarını da içeriyor. Turnuva moduyla dünya üzerinde sanal pilotlara karşı çevrimiçi olarak yarışılıyor.

Aksiyon ve hız tutkunlarına heyecan veren bu hızlı uçaklarda yarışma heyecanına ortak eden Red Bull Air Race oyununun müziklerini, şampiyonanın resmi şarkısına imza atan Heaven’s Basement özel olarak hazırladı. Bununla birlikte, AWONATION, Blitz Kids, Five Knives ve Beartooth’un şarkılarıyla heyecana heyecan katılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here