Ana sayfa Donanım Recep İvedik”in para krizi!

Recep İvedik”in para krizi!

0

Recep İvedik tiplemesi ile gönüllere taht kuran Şahan Gökbakar‘ı çileden çıkaran olay gün geçmiyor ki magazin gündeminde yerini almasın. Şahan Gökbakar sonunda patladı ve bakın sosyal medyada nasıl tepki verdi. Recep İvedik 4 vizyona girdiği ilk günden itibaren rekor kırmıştı.

 

 

Şahan

 

 

 

Hem güldürdü hem de rekor kırdırmıştı. Şahan bu filmiyle kasasını da doldurmuştu. Recep İvedik 4‘ten payına düşen 25 milyonu Tiglon Film‘e kaptıran Şahan Gökbakar, kendini dünyaya kapattı. 7 milyon 219 bin 428 biletlik gişesiyle Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmi olan “Recep İvedik 4“, toplam 71 milyon 353 bin 657 TL gelir elde etti.

 

Filmin yazarı, başrol oyuncusu ve yapımcısı Şahan Gökbakar‘ın bu hasılattan payına 25 milyon TL düşüyordu. Ancak filmin dağıtımcısı Tiglon Film, iflas edince Gökbakar parasını alamadı. Haciz girişimleri de sonuçsuz kaldı. Büyük bir şok yaşayan ve bunalıma giren Gökbakar, cuma akşamı çok değer verdiği Fatih Terim‘in kızının düğününe bile katılmadı.

 

 

Şahan

 

 

 

Sadece çelenk göndermekle yetindi. Gökbakar cumartesi günü de Instagram sayfasına “Hırsızlık nedeniyle kapalıyız” notunun altına şunları yazdı: “Milyonlarca seyirciyi sinema salonlarında kahkahaya boğarak rekorlar kıran Recep İvedik 4 filmini yapan bizlerin emeği, alın teri yok edilmiştir.

 

Bizlere hakkımızı teslim etmek adına gişelere bıraktığınız ücretler, hakkımız olduğu halde bizlere teslim edilmemiş, bu paralar hakkı olmayan kişi ve kurumlar tarafından kendi çıkar ve amaçları için kullanılmıştır. üzgün ve mutsuzuz. Dolayısıyla bir süreliğine hırsızlık nedeniyle kapalıyız.” dedi.

 

 

Şahan

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here