Ana sayfa Oyun RE: Revelations ve Revelations 2″nin Switch için çıkış fragmanları yayınlandı!

RE: Revelations ve Revelations 2″nin Switch için çıkış fragmanları yayınlandı!

0

Oyun dünyasına 3DS ile adım atan Resident Evil: Revelations, devam oyunu Resident Evil: Revelations 2 ile birlikte Switch konsoluna da konuk oldu. Dün itibarıyla çıkışını gerçekleştirmiş olan her iki oyunun bulunduğu paket için çıkış fragmanı Capcom tarafından yayınlandı.

Resident Evil 4 ve 5 arasındaki bir zamanda geçmekte olan Resident Evil: Revelations oyununda, Chris Redfield ve ortağı Jessica Sherawat ikilisini bulmak için Queen Zenobia isimli gemiye ayak basan Jill Valentine ve ortağı Parker Luciani ikilisinin başından geçen korku dolu hikaye anlatılıyor. Resident Evil: Revelations 2 ise Resident Evil 5 ve 6 arasındaki bir zamanda geçiyor ve serinin köklü karakterlerinden Barry Burton’ın kızı Moira Burton’ın Terra Save örgütüne katılışının şerefine verilen bir organizasyona yapılan saldırı neticesinde, kaçırılan Claire Redfield ve Moira Burton ikilisinin gözlerini açtığı Sushestvovanie (yerel adıyla Zabytij) adasından kurtulma çabaları konu alınıyor.

Bugüne kadar çıkmış olan bütün indirilebilir içerikleriyle birlikte Switch konsoluna çıkışlarını gerçekleştirmiş olan Resident Evil: Revelations ve Resident Evil: Revelations 2 için yayınlanmış olan çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here