Ana sayfa Haber Razer Phone kullanıcıları ciddi sorunlarla karşı karşıya!

Razer Phone kullanıcıları ciddi sorunlarla karşı karşıya!

0

Razer Phone

Razer, akıllı telefonunun bir kaç ciddi problemden muzdarip olduğunu ve bunların en yakın zamanda düzeltilmesi için çalıştıklarını açıkladı. 

çok sayıda kullanıcının parmak izi okuyucu gibi güvenlik açısından oldukça önemli bir donanımın çalışmayı bırakmasının ardından problemler yaşanırken daha da sıkıntılı kısım olarak cihazların ayarlar uygulamasından parmak izi okuyucu bölümü tamamen kayboldu. Bazı kullanıcılar fabrika ayarlarına döndürme işlemiyle problemi çözerken diğerleri onlar kadar şanslı değildi. 

Parmak izi okuyucu dışında daha önce görülmemiş garip bir hata da galeride ortaya çıktı. Kullanıcıların daha önce çekilen fotoğraflarına rastgele filtreler uygulayan Razer Phone, süper gelişmiş bir yapay zeka ile yönetiliyor ya da sadece saçma bir yazılım hatasının kurbanı.

Son olarak, oyuncuları hedefleyen bir telefon olan Razer Phone, kullanıcılarının uzun süreli oyun oynamasının ardından ekranın sönükleşip görülemez hale gelmesi problemi ortaya çıkarken bazılarında ise ekranda yanıp sönmeler ortaya çıktı. Bazıları yine bir fabrika resetiyle problemi çözebilirken geriye kalanlar probleme hala sahip.

Razer’ın yakın zamanda bir yazılım güncellemesi yayınlayarak problemleri çözecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here